hp dj5550

witam mam problem... mam drukarke hp dj5550... jest zainstalowana na kompie stacjonarnym pod xp i chodzi dobrze... jest udostepniona na LAN... jak mialem na lapie xp to bez problemu sobie drukowalem po sieci na niej... teraz mam viste i za choelere nie moge jej zainstalowac... jak podepne ja bezposrednio do lapka to vista ja instaluje w ciagu kilku sekund bez sterownikow i bez problemow... ale jak ja podepne spowrotem do stacjonarki to juz sie pluje o jakies sterowniki... ma ktos jakis pomyl jak to zainstalowac ?? bo srednio mi sie usmiecha latac z lapem za kazdym razem jak bede potrzebowal cos wydrukowac i podlaczac kabelki.

Odpowiedzi: 1

Zadbaj, aby na obu kompach była ta sama grupa robocza [nazwa grupy], choć to nie jest konieczne. W aplecie "Drukarki" w panelu Sterowania na laptopie kliknij w "Dodaj nową drukarkę", wybierz sieciową, daj na przeglądaj w poszukiwaniu drukarki, kliknij nazwę tej grupy roboczej po rozwinięciu zobaczysz nazwę tej drukarki, zaznacz jej nazwę, zatwierdzaj przez "ok" w następnych oknach i po sprawie.
Endrju
Dodano
12.03.2008 12:13:08
szafran
Dodano:
10.03.2008 17:04:11
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1