HLLC.DosInfo.52480

problem jest nastepujacy... HLLC.DosInfo.52480 infekuje plik dosinfo.exe. uzywam norton antivirus 2004 po znalezieniu zarazonego pliku proponowana jest kwarantanna ona jednak nie pomaga i zalecane jest usuniecie owego pliku. wiec go usuwam. jednak przy kolejnym skanowaniu dyskow, znajdowany jest identyczny virus.znow go moge usunac...i znow sie pojaiwi przy nastepnej kontroli:) co robic??

Odpowiedzi: 11

Są antywiry współpracujące ze sobą.Jednak,tak czy siak,zaleźy to teź od wytrzymałości peceta.
W źadnym wypadku nie moźe być 2 monitorów,bo kończy się to zawsze walką pomiędzy av o dostęp do sys.
Obecne av są juź innej generacji,silne,samodzielne,inteligentne.
Jakiekolwiek połączenie NAV z innym av,choćby bez monitora,źle wpływa na sys.Sprawdziłem.Widać to zarówno podczas uźytkowania jak i po odinstalowaniu któregoś.
Trzeba wywaźyć,czy np.moźna jednej partycji mieć PC–cillin 2003 i Anti Vir PE 6[bez monitora] , czy Avast i BitDefender Free[z samego załoźenia bez monitora].
Ta pierwsza konfiguracja bedzie kulała.
Ta druga,chodzi świetnie i szybko.

Pozdrawiam :D
tire
Dodano
26.09.2003 23:21:53
Są antywiry współpracujące ze sobą.Jednak,tak czy siak,zaleźy to teź od wytrzymałości peceta.
W źadnym wypadku nie moźe być 2 monitorów,bo kończy się to zawsze walką pomiędzy av o dostęp do sys.
Obecne av są juź innej generacji,silne,samodzielne,inteligentne.
Jakiekolwiek połączenie NAV z innym av,choćby bez monitora,źle wpływa na sys.Sprawdziłem.Widać to zarówno podczas uźytkowania jak i po odinstalowaniu któregoś.
Trzeba wywaźyć,czy np.moźna jednej partycji mieć PC–cillin 2003 i Anti Vir PE 6[bez monitora] , czy Avast i BitDefender Free[z samego załoźenia bez monitora].
Ta pierwsza konfiguracja bedzie kulała.
Ta druga,chodzi świetnie i szybko.

Pozdrawiam :D
tire
Dodano
26.09.2003 23:21:53
calibr:
dzieki wielkie ...nie ma to jak nauka na doswiadczeniu innych


Jasne :wink:
Jednak nie zawsze jest tak, źe tylko dwa włączone monitory powodują crash. Po zainstalowaniu programu są uruchomione pewne "usługi". Jeśli zainstalujesz inny moźe powstać problem. Po prostu musisz sam to sprawdzić. W razie zwisu kompa pozostaje reset, uruchomienie w trybie awaryjnym (F8) i usunięcie jednego z nich.
Niektóre antywirusy po prostu nie tolerują konkurencji :D
wirus
Dodano
26.09.2003 09:25:56
swieta racja uczymy sie na własnych bledach :) do momentu ponownego urochomienia kompa wszytsko ok... ale po uruchomieniu nawet ctrl+alt+del nie dziala. wnioski > nie polecam mieszanki mieszanki norton antywirus+avast
calibr
Dodano
25.09.2003 23:31:08
dzieki wielkie ...nie ma to jak nauka na doswiadczeniu innych
calibr
Dodano
25.09.2003 22:54:18
Ja przez jakiś czas miałem zainstalowanego Avasta i Kaspersky'ego.
Konfliktów nie zauwaźyłem.
Jest jeden warunek : załączony tylko jeden monitor.
Panuje opinia ( słuszna ) źeby instalować tylko jednego antywira, ja proponuje aby trzymać oba ale w przypadku jakiegoś konfliktu jeden odinstalować.
Twoja decyzja który.
Ja po formacie zainstalowałem tylko Avasta i jestem zadowolony.
MarcinX
Dodano
25.09.2003 22:17:23
jeszcze pytanko małe.. zainstalowałem avast ale przy instalacji bylo ostrzezenie ze zainstalowanie avast moze spowodaowac konflikty gdyz nortona antyvirusa na dysku juz mam... jakies sugestie?
calibr
Dodano
25.09.2003 22:06:38
calibr:
thx problem został usuniety...


Jeszcze jeden wir pokonany :lol:
wirus
Dodano
25.09.2003 21:54:40
thx problem został usuniety...
calibr
Dodano
25.09.2003 21:34:13
Są dwie moźliwości:
1. Spróbuj sposobu, który podał Tire
2. Cyt. za Symantekiem, źeby nie było na mnie :wink: : "Delete the virus, and restore the original files from a clean backup, if necessary." Bo z tego co piszesz wynika, źe ograniczasz się tylko do usuwania plików.

Powodzenia :D
wirus
Dodano
25.09.2003 18:09:29
Norton akurat tutaj ci wiele nie pomoźe.
Temat kilkakrotnie opisywany.Wzorem swojego i kolegów z forum doświadczeniem,proponuję zainstalować Avast!v.4 Home Edition,uaktualnic go,wejść w menu,wybrać Boot–time–scan,zaznaczyć wszystkie pola,zrestartować komputer.
Skaning odbędzie się bez udziału Windowsa.
Usuwania wira,dezynfekcje,naprawy – są jak w DOS–ie :strzałki,1,2,3....

www.avast.com
tire
Dodano
25.09.2003 17:54:22
calibr
Dodano:
25.09.2003 12:04:04
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1