Hitman 2

Mam problem z gra Hitman 2 i polega on na tym ze wylacza sie po 5 do 15 minutach grania. Ponowna instalacja nie wchodzi w rachube gdyz ta czynnosc juz przeprowadzalem z 10 razy i nic. Instalowalem rowniez ta gre ale z innego zrodla (czyli z innej plytki) wiec moja plytka nie jest zwalona. Co do sterow obecnie mam zainstalowane 42.82, ale na innych jest to samo. DirectaX mam 8.1 ale na 9 tez jest ten sam problem. Ratujcie o wszechwiedzacy :cry:

Odpowiedzi: 5

Juz go skonczylem i przyznam ze oczekiwalem sporo wiecej po drugiej czesci tak dobrej gry jaka jest Hitman Codename 47. Myslalem ze 2 mnie jakos mile zaskoczy – a tu wrecz na odwrot. Mozna powiedziec ze dwojka to Codename 47 + dodatkowe misje. Co do misji to moglyby byc troche bardziej zlozone i wymagac od gracza troche wiecej myslenia – a tu co ? zaczynamy misje, pare spojrzen na mape i idziemy do celu bez wiekszego oporu ze strony przciwnika. Moim zdaniem jest to gra na jeden dzien. Jedynym plusem na korzysc 2 jaki zauwazylem jest to, ze prawie kazda misje mozna przejsc na kilka sposobow co czyni gre troche bardziej ciekawa. Jesli ktos nie zna pierwszej czesci to powinien byc zadowolony z zakupu dwujeczki.Pozdrawiam.
Zibi
Dodano
04.03.2003 22:40:07
Juz go skonczylem i przyznam ze oczekiwalem sporo wiecej po drugiej czesci tak dobrej gry jaka jest Hitman Codename 47. Myslalem ze 2 mnie jakos mile zaskoczy – a tu wrecz na odwrot. Mozna powiedziec ze dwojka to Codename 47 + dodatkowe misje. Co do misji to moglyby byc troche bardziej zlozone i wymagac od gracza troche wiecej myslenia – a tu co ? zaczynamy misje, pare spojrzen na mape i idziemy do celu bez wiekszego oporu ze strony przciwnika. Moim zdaniem jest to gra na jeden dzien. Jedynym plusem na korzysc 2 jaki zauwazylem jest to, ze prawie kazda misje mozna przejsc na kilka sposobow co czyni gre troche bardziej ciekawa. Jesli ktos nie zna pierwszej czesci to powinien byc zadowolony z zakupu dwujeczki.Pozdrawiam.
Zibi
Dodano
04.03.2003 22:40:07
Juz go skonczylem i przyznam ze oczekiwalem sporo wiecej po drugiej czesci tak dobrej gry jaka jest Hitman Codename 47. Myslalem ze 2 mnie jakos mile zaskoczy – a tu wrecz na odwrot. Mozna powiedziec ze dwojka to Codename 47 + dodatkowe misje. Co do misji to moglyby byc troche bardziej zlozone i wymagac od gracza troche wiecej myslenia – a tu co ? zaczynamy misje, pare spojrzen na mape i idziemy do celu bez wiekszego oporu ze strony przciwnika. Moim zdaniem jest to gra na jeden dzien. Jedynym plusem na korzysc 2 jaki zauwazylem jest to, ze prawie kazda misje mozna przejsc na kilka sposobow co czyni gre troche bardziej ciekawa. Jesli ktos nie zna pierwszej czesci to powinien byc zadowolony z zakupu dwujeczki.Pozdrawiam.
Zibi
Dodano
04.03.2003 22:40:07
U mnie dzialo sie tak tylko na win98se,
ale na xp chodzil ok.

Hitman 2 nie powiem, ale zrobil na mnie wrazenie!
miszko
Dodano
04.03.2003 16:59:00
Juz rozwiazalem problem, wystarczy wgrac dwa pathe. Gdyby ktos kiedys mial taki sam problem to powyzsze pathe moze sobie sciagnac ze stronki http://hitman.cenega.net
Zibi
Dodano
04.03.2003 16:01:03
Zibi
Dodano:
03.03.2003 11:40:12
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1