HELP!!! Problem z instalacją Vista Home Premium PL x64

Panowie proszę o pomoc. Przeszukałem forum i znalazłem tyle różnych wskazówek iż nie wiem od czego zacząć.... Zajmuję się sprzętem komputerowym i klient zamówił kompa z Vista Home Premium PL 1PK DVD 64-bit i jak instaluję to po kilku resiach pojawia się blue screan Co jest nie tak.... jak zainstalować ten system na kompie Konfiguracja sprzętu: Asrock ALIVEN570SLI-ESATA2 AMD ATHLON 64 5000+ X2 BOX 1MB AM2 DDR2 4GB 800MHz 2X2GB GEIL 5 PMGE24G80C5D Samsung SATA II 250GB Obudowa, zailacz 450W Chieftec Inno3D 9600GT OVERCLOCK! 512MB PCI-EX 700/1900 DDR3 no i ta orginal VISTA HOME Premium INstaluję, dzielę HDD i instaluje.... resio .... i idzie kopiowanie plików i finalizowanie instalacji i resio ... a po resiu zonk ... blue screan... zmieniłem bios MOBO na 1.2 czyli najnowszy dla tej płyty (upgrad zrobiłem na Winie XP a on instaluje sie bez żadnych problemów- ale to nie ten OS) Co jest nie tak - co zrobić by zainstalować tą VISTE??? HELP!!! HELP!!! z góry dziękuję i czekam na waszą pomoc. Jeszcze raz soorka jeśli to już był ale już mam dość czytania i szukania. proszę o odp lub link.

Odpowiedzi: 3

Dzięki.... pomogło wyjecie jednej pamięci RAM i instalka poszła .. teraz robi się aktualizacja OS i wmontujemy drugą pamięc ale w singla .... Odpowiem co wyszło...
DJWITUS
Dodano
09.05.2008 12:11:47
Nie zajmuję się sprzętem komputerowym, ale pewnie dlatego wiem, że to co na BSOD-ie ma znaczenie. Dwa razy przywiłałeś to, że BSOD sie pojawia, lae co na nim jest tego już nie raczyłeś wskazac. Mam zgadywać ? - prosże bardzo: Zbyt niskie napiecie na pamięciach ( gdyby okazłąo się, że to nie to to bez pretensji, ja w tym "konkursie" biorę udział wyłacznie z nudów ).
Rebe
Dodano
09.05.2008 11:48:06
Zresetuj BIOS. Poodłączaj fizycznie wszystkie peryferia, które absolutnie nie są potrzebne do zainstalowania systemu. Sprawdź dysk poleceniem chkdsk /p /r z poziomu konsoli odzyskiwania. Chcę jeszcze przypomnieć że vista nie lubi szybkich formatów.
hilary4
Dodano
09.05.2008 11:22:51
DJWITUS
Dodano:
09.05.2008 02:27:43
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1