Help! Denerwujacy problem z MSN!

Witam! :) Mam taki problem.Od wczoraj nie moge sie uporac z msn,a mianowicie.Cos zaczelo szwankowwac,tzn:jak wlaczam msn,to bezproblemowo rejestruje sie,bez zadnych bledow,problemow itd,pozniej wyskakuje mi to "okienko" z informacja,ze mam nowa wiadomosc na poczcie...i tutaj zaczyna sie problem,bo:msn sie zawiesza,i nie moge wylaczyc tego powiadomienia o nowym mailu,czy tez zmienic nawet statusu,a gdy probuje klikac,to na samej gorze okna msn wyskakuje mi komunikat:"Brak odpowiedzi"...Nie wiem czym to jest spowodowane,ale doprowadza mnie to do szalu,gdyz z nikim nie moge przez "to" porozmawiac.Dodam,ze do ochrony komputera mam zainstalwoane "Pande",nie wiem czy mozna ona cos blokuje,ale to jest naprawde bardzo denerwujace:( A formatu na arzie nie moge zrobic,bo stacja dyskow nie chodzi,a brat ma plytke z widowsem,a nie ejst w PL :(( Nie wiem co robic,prosze poradzice! Pozdrawiam serdecznie! :)

Odpowiedzi: 1

1. Zaloguj się na swoje konto @hotmail.com poprzez stronę www, odczytaj nieprzeczytane wiadomości email, to okienko w programie zniknie 2. reinstall programu (instalka do ściągnięcia z internetu) po rozwiązaniu w opcjach odhaczenie sprawdzania/wysyłania powiadomienia o nowej poczcie.
Over
Dodano
26.04.2009 20:00:52
Nehir
Dodano:
26.04.2009 17:05:05
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1