hehe oplaty <lol>

fakt faktemze serwis jest prowadzony porzadnie ale oplaty w stylu 1sms= 1 program to jest troche smieszne, zwlaszcza ze trzeba placic za sciaganie programikow fktore sa za free w sieci np directx media player 9 itp .. ale wiem z wlasnego doswiadczenia ze znajda sie osoby co beda placic glownie 40 latkowie i wiecej co nie umieja obslugiwac netu. pewen rzeczy powinny byc za darmo, tylko z jakies ciekawsze progsy rzeczy mozna placic ale nei za meidaplayer sboshe !! :!: :shock: :shock: ale widac ze jakas kase macie z tego to kontynuujcie strone ja osobiscie sorry ale szkoda mi kasy na takie rzeczy jak bez zadnego problemu moge miec je z innych stron .. nara

Odpowiedzi: 7

no nie, nie przesadzajmy. Wprawdzie prowadzenie serwisu kosztuje kilkaset zł rocznie, ale to nie jest aź tak duźo (w kaźdy razie gdyby w ciągu następnych 100 lat ten serwis miał by upaść, to napewno nie z powodów finansowycjh :–)).

Co jest najwaźniejsze mamy sponsorowany serwer przez firmę XENIUM z Wrocławia. Gdyby nie to, to rzeczywiście było by trudno, bo komercyjny serwer który miał by obsłuźyć taki ruch kosztował by majątek :–)
Anonymous
Dodano
20.02.2004 15:10:59
Opłaty z programów i tak stanowiły ułamek "budźetu" serwisu.
Pawek
Dodano
20.02.2004 15:04:28
Kuba – skoro wycofujesz się z maciupeńkich–płatności :–) (mikropłatności) to jak przetrwa ten serwis ?
Czyźby prowadzenie CentrumXP nic cię nie kosztowało ?
alpin19
Dodano
20.02.2004 13:32:06
Sprawe wyjaśniałem na http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=10058

Po za tym od stycznia zrezygnowliśmy z płatności SMS z gróbo ponad 50% plików które są na serwerze. Do końca wakacji powstanie nowy dział z programai, on teź będzie darmowy. Powoli wycołuje się z mikropłarności.
Anonymous
Dodano
20.02.2004 11:07:48
Sprawe wyjaśniałem na http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=10058

Po za tym od stycznia zrezygnowliśmy z płatności SMS z gróbo ponad 50% plików które są na serwerze. Do końca wakacji powstanie nowy dział z programai, on teź będzie darmowy. Powoli wycołuje się z mikropłarności.
Anonymous
Dodano
20.02.2004 11:07:48
Teraz zbieramy na czwarty samochod. Moja roczna Corvette juz jest troche poobijana i trzeba sie za czyms nowym rozejrzec :P .
EL NINO
Dodano
19.02.2004 22:31:29
Sprawa ta była juź na forum tłumaczona przez admina i więcej wyjaśniana nie będzie.
abcdef:
..nara

No to na razie, pa, pa... :wink:
aligator
Dodano
19.02.2004 22:22:40
abcdef
Dodano:
19.02.2004 22:16:20
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1