Heh... Mam pomysł jak ograniczyc clony.

Co by było, gdyby zmienic nazwę z "forum" na np. "encyklopedia wiedzy na termat Windowsa XP i hardware".

Moźe by to ludziom dało do myslenia, źe to czego szukają tutaj juz jest – tylko tzreba się jeszcze trochę wysilić i to znaleźć do końcs.

Odpowiedzi: 5

Pawek:
gieras:
Kuba:
Dobrym pomyslem na koluny bylo by stworzenie FAQ. Trazeba by przejzec wszytskie topiki zebrac razem pytania i madre odpowiedzi, i jakos to ulozyc

Teoretycznie brzmi fajnie, nie ? :–)
faq byloby bardzo dobrym rozwiazaniem. tylko poukladanie tych wszystkich topicow to zajmie trroche czasu. przy okazji takiego "sprzatania" mozna by przejrzec stare topici, bo z tego co ostatnio widzialem to nawet linki do crackow jeszcze sie znajda :P


Z TYM FAQ to bardzo dobry pomysł. Moźe na czas jego tworzenia ustanowić stanowisko "penetratorów", którzy przeczesywaliby forum w poszukiwaniu właśnie takich ciekawych topiców i odpowiedzi. Tylko, źe Ci penetratorzy musieliby mieć prawo edycji tych postów, choćby po to by poprafić w wielu przypadkach ortografię, interpunkcję, no i gramatykę. Poza tym jesli chodzi o te linki do cracków, to równieź pod funkcje penetratorów moźna podpiąć obowiązek, gdy przyuwaźą taki topic, najzwyczajniejszego w świecie usuwania. Tylko nie wiem, kto na tym "straci" najbardziej :twisted: :P
mi sie wydaje ze kazdy powinien miec jakas funkcje. Ty np jestes dobry z polskiego, wiec moglbys poprawiac topici, kto inny powinien wyrywac posty z crackami. Jakl kazdy bedzie mial swoaj funkcje, to wydaje mi sie ze bedzie mniej zamieszania, kazdy bedzie mial swoje zadanie.

Ja tez barzo chetnie bym w czyms pomogl, chcilabym sie do czegos przydac :D
gieras
Dodano
02.01.2004 12:05:08
gieras:
Kuba:
Dobrym pomyslem na koluny bylo by stworzenie FAQ. Trazeba by przejzec wszytskie topiki zebrac razem pytania i madre odpowiedzi, i jakos to ulozyc

Teoretycznie brzmi fajnie, nie ? :–)
faq byloby bardzo dobrym rozwiazaniem. tylko poukladanie tych wszystkich topicow to zajmie trroche czasu. przy okazji takiego "sprzatania" mozna by przejrzec stare topici, bo z tego co ostatnio widzialem to nawet linki do crackow jeszcze sie znajda :P


Z TYM FAQ to bardzo dobry pomysł. Moźe na czas jego tworzenia ustanowić stanowisko "penetratorów", którzy przeczesywaliby forum w poszukiwaniu właśnie takich ciekawych topiców i odpowiedzi. Tylko, źe Ci penetratorzy musieliby mieć prawo edycji tych postów, choćby po to by poprafić w wielu przypadkach ortografię, interpunkcję, no i gramatykę. Poza tym jesli chodzi o te linki do cracków, to równieź pod funkcje penetratorów moźna podpiąć obowiązek, gdy przyuwaźą taki topic, najzwyczajniejszego w świecie usuwania. Tylko nie wiem, kto na tym "straci" najbardziej :twisted: :P
Pawek
Dodano
02.01.2004 11:57:32
Kuba:
Dobrym pomyslem na koluny bylo by stworzenie FAQ. Trazeba by przejzec wszytskie topiki zebrac razem pytania i madre odpowiedzi, i jakos to ulozyc

Teoretycznie brzmi fajnie, nie ? :–)
faq byloby bardzo dobrym rozwiazaniem. tylko poukladanie tych wszystkich topicow to zajmie trroche czasu. przy okazji takiego "sprzatania" mozna by przejrzec stare topici, bo z tego co ostatnio widzialem to nawet linki do crackow jeszcze sie znajda :P
gieras
Dodano
02.01.2004 11:25:32
Dobrym pomyslem na koluny bylo by stworzenie FAQ. Trazeba by przejzec wszytskie topiki zebrac razem pytania i madre odpowiedzi, i jakos to ulozyc

Teoretycznie brzmi fajnie, nie ? :–)
Anonymous
Dodano
02.01.2004 11:01:15
tylko ze encyklopedie tworza raczej wybitni uczeni :mrgreen: moim zdaniem forum powinno zostac, tylko trzeba wzioasc sie ostro za klony
gieras
Dodano
02.01.2004 09:57:36
Pawek
Dodano:
02.01.2004 02:45:50
Komentarzy:
5
Strona 3 / 3