Hasło do sieci choć takie nie istnieje

Witam Mianowicie mam taki problem. Mam 3 komputery w sieci domowej. Wszystkie w tej samej puli adresowej. Następnie próbuje dostać się do plików udostępnianych sieciowo i z 1 laptopa moge dostac sie do pc do zasobów sieciowych a z drugiego laptopa juz nie mogę dostać się do zasobów sieciowych z PC pokazuje mi okienko żebym podał hasło. Czym moze mi ktoś wyjasnic dlaczego tak sie dzieje.

Odpowiedzi: 3

Proponuję w Centrum sieci i udostępniania wyłączyć opcję Udostępnianie chronione hasłem
ChrisGud
Dodano
13.07.2007 01:16:46
@Endrju, nie masz wrażenia że przyklejone tematy dotyczą innych problemów ??? @rupt, jakie to systemy na tych laptopach, jakie konta userów... dostęp masz anonimowy czy z autoryzacją... nazwy kont itp... zapewne masz jakąś niezgodność...
Andrzej.K
Dodano
12.07.2007 13:41:59
  • Endrju 13.07.2007 09:48:09

    [quote=Andrzej.K]@Endrju, nie masz wrażenia że przyklejone tematy dotyczą innych problemów ??? @rupt, jakie to systemy na tych laptopach, jakie konta userów... dostęp masz anonimowy czy z autoryzacją... nazwy kont itp... zapewne masz jakąś niezgodność...[/quote] faktycznie mea culpa:redface: nie zauważyłem, że to dział Visty. W takim razie odsyłam do działu [url=http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&t=95375]XP/Sieci i udostępnianie[/url] El Nino opisał tu zasady udostępniania zasobów, myślę, że będą miały zastosowanie dla tego przypadku.

proponuję poczytać tematy przyklejone w tym dziale i zastosować się do porad
Endrju
Dodano
12.07.2007 09:36:44
rupt
Dodano:
11.07.2007 14:03:56
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1