Hardware Malfunction

Witam !!!

Jakiś czas temu instalowałem XP PRO i zrezygnowałem po kilkunastu godzinach, gdyź zamęczył mnie "niebieski ekran" z napisem w lewym górnym rogu o treści: "Hardware Malfunction Call your hardware vendor to support The System Halted" nie potrafiłem sobie z tym poradzić gdyź ta złośliwość potrafiła wieszać system po kilku minutach, kilkunastu minutach, po godzinie, krótko mówiąc w dowolnej chwili. Minęło kilka miesięcy, zmieniłem w tym czasie pamięci na firmowe, procesor na szybszy, kartę graficzną. W ostatni weekend zainstalowałem tym razem XP Home Edition PL i jest znów to samo. Czy ktoś z szanownych internautów wie jak temu zaradzić, lub gdzie sprawdzić co boli XP na moim komputerze. Z góry gorąco dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. Mój sprzęt to: ABIT BX–133 RAID, PIII 1GHz, 512 MB SDRAM Kingston 133, GeForce 2 GTS PRO, Seagate Barracuda 40 GB i Creative SB 1024 i jeszcze LG CD–ROM i nagrywarka.

pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

1. A zostal ci jakis komponent ze starego sprzetu ? jesli tak wywal go na jakis czas.
2. Sproboj przepiac dysk na jakis czas na normalny kanal
mrsit
Dodano
12.06.2002 09:29:01
witaj mam tem sam problem ale dorwalem sterowniki do raida tej plytki pod xp moze pomoga ja zainstalowalem i czekam tutaj podaje adres http://zdzich.wsh–kielce.edu.pl/~zbylu/sprzet.html
Przemorek
Dodano
11.06.2002 17:40:14
BitMar
Dodano:
03.06.2002 13:13:45
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1