gzmrotate.dll

Witam Wszystkich Na wstepie zaznacze ze nie jestem kozakiem systemowym i jezeli bedziecie tak mili zeby mipomoc, to bede potrzebowal w miare prostej instrukcji postepowania. W zamian moge podzielic sie wiedza z dziedziny foto. :) Ostatnio po otwarciu systemu pojawia mi sie komunikat [ tutaj postaram sie wkleic zalacznik ] nie udaje sie hihi ... wiec cytuje komunikat : [b]Wystąpił błąd podczas ładowania C:\WINDOWS\system32\gzmrotate.dll Nie można odnaleźć określonego modułu.[/b] Jak juz wczesniej pisalem jestem leszczem w sprawach systemowych i nie wiem co oznacza taki komunikat. Jezeli jestescie w stanie mi pomoc to Please. Pozdrawiam Lukas www.fotoart.pl <<< zapraszam

Odpowiedzi: 6

Z chęcią posłużę pomocą. Jakby co to pisz na adres mailowy. Pozdrawiam Lukas
LukiFoto
Dodano
03.11.2007 10:12:52
Hehe proszę ;) Jakby co to z pytaniami odnośnie fotografii zwracam się do Ciebie ;) PS. Fajna galeria :) Powodzenia
ChrisGud
Dodano
03.11.2007 09:03:32
Sluchaj. Dzieki wielkie. Usunalem ten problem ciagnac z netu program antispywerowy... sorry za zawracanie glowy. Tak czy inaczej welkie dzieki! Pozdrawiam Lukas www.fotoart.pl
LukiFoto
Dodano
02.11.2007 23:25:00
To jest aplikacja. Dociągnij z netu. Z obsługą nie powinieneś mieć problemów.
ChrisGud
Dodano
02.11.2007 19:56:58
Z checia wysle tzw log, ale powiedz mi jedno prosze, czy ten Hi JackThis, to jest jakis program, czy jakies specjalne polecenie dla systemu :)... sorry za moze glupie pytania, ale jak juz mowilem... jestem nogą i to lewą. :) Pozdrawiam
LukiFoto
Dodano
02.11.2007 19:43:40
Muszę Cię zmartwić. Plik ten często wykorzystywany jest przez różnego rodzaju badziew komputerowy. Prosiłbym o przesłanie wygenerowanego loga z programu HijackThis. Nie ma powodów do paniki, sprawę jakoś rozwiążemy :). Już sam fakt że plik ten nie istnieje jest pocieszający. Masz jakiś program antywirusowy, antispyware? Jeśli nie - zainstaluj (w szczególności jakichś z antispyware) i przeskanuj komputer. Może problem zostanie usunięty. Mozesz także sprawdzić co znajduje się w autostarcie. W tym celu kliknij Start -> Uruchom (lub kombinacja klawiszy klawiatury: logo Win + R), wpisz msconfig i wypisz co masz zaznaczone na liście na zakładce Uruchamianie.
ChrisGud
Dodano
02.11.2007 16:42:50
LukiFoto
Dodano:
02.11.2007 16:22:34
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1