GTA San Andreas poszukuje pilota.

Witam! Jestem fanem Gta, jednak w san andreas producenci gry uraczyli mnie koniecznością nauki latania samolotem,, i skończyła się moja przygoda z tą odsłoną. Najpierw utknąłem na misji ze zdalnie sterowanym Red Baronem ale pal go sześć olałem go i wykonywałem misje dla innych bosów, aż zabrnąłem w ślepy zaułek, kiedy jeden kolo każe mi się nauczyć pilotażu. Próbowałem dziesiątki razy i wiem że nigdy nie opanuje pieprzonego latania. Nie jest mi łatwo ale pozostaje mi albo dać sobie siana i pożegnać się z tą odsłoną, albo znaleźć życzliwego pilota który przejdzie mi misję z red baronem i szkołę latania. Czy jest ktoś kto po przesłaniu mu save'a zaliczy mi te zadania i odeśle save'a?

Odpowiedzi: 20

Wątpię, żebyś się doczekał.
XanTyp
Dodano
29.03.2012 15:52:04
Na minimum nie zaliczę red barona ^^ coś tam próbuje,ale raczej nie wyjdzie . Może jednak ktoś podejmie się zadania? :P
nehesi
Dodano
29.03.2012 09:09:32
Musisz zaliczyć wszystkie zadania przynajmniej na minimum i po kłopocie. To na prawdę nie jest takie trudne. Bez szkoły latania nie będziesz mógł wykonać jednej misji. Kluczowej misji. A bez niej nie ruszysz dalej.
XanTyp
Dodano
28.03.2012 22:27:17
cześć,może trochę odświeżę temat heh :P Także ten sam problem red baron co do tej szkółki to nie wiem o co chodzi,ale jak będzie po red baronie to też można przejść... ;p Chętnych zapraszam na gg 21665772 . Prosze o pomoc,bo tylko ciśnienie mi się podnosi xD
nehesi
Dodano
28.03.2012 22:01:58
Masz pszerwe świontecznom, to zamiast grania weź no sie za nałóke ortografji, bo coś ci jenzyk kóleje........
XanTyp
Dodano
23.12.2009 12:40:36
Witam jestem pierwszy raz zna forum i tez mam mały albo raczej duży problem...:-k Gralem w GTA SA około miesioc temu kiedy musiałem wymeinic kompa bo wlonczyc sie juz niedalo xF Teraz ponownie zaczynam grac ale niechce mi sie przechodzic wszystkiego od poczotku bylem wtedy w slepym pkt gry czyli latanie.Chcialbym aby ktos wysalal mi save'a z ukonczono szkolo latania i z tym malym samolocikiem od ZERA-taki gosc jakby co. wieleki dzieki za link
paltys
Dodano
23.12.2009 12:31:23
Przyznam, że zaliczyłem ten watek do wyjątków i postanowiłem nie reagować na to odkopanie. [b]pulpet[/b], zapodaj link do swojego save'a, może ktoś chętny się zgłosi.
XanTyp
Dodano
06.09.2009 10:53:05
Nasz admin jest fanem GTA...bo nawet nie zobaczył że temat został wskrzeszony po niecałym roku...zaskakuje mnie fakt iż nie ma jakich serwerów na których się ludzie dzielą swoimi save'ami tylko trzeba no forum o nie żebrać...
Razorek
Dodano
06.09.2009 01:33:01
Co ci po save kogoś innego? Przecież zaliczenie szkoły to nie jest odrębny zapis stanu gry. A co z resztą zapisów? Inna kasa, inne dziewczyny na stanie, inne auta w garażach... jest co wymieniać :)
XanTyp
Dodano
05.09.2009 22:31:01
Słuchajcie mam ten sam problem kto mógł by mi to przeszedł i jak dać tu savy? ps. mam spolszczenie więc prosze o szybką odp.](*,)
pulpet
Dodano
05.09.2009 22:27:31
Oryginał. Podmieniłem tego "gta_sa.set", ale też nic to nie dało. Chyba jednak nie będę Ci mógł pomóc. :|
XanTyp
Dodano
31.10.2008 00:31:25
No, to cierpliwości, bo jeszcze dzień, może dwa miną, zanim zrobię Ci tę szkołę. Ale zrobię :) [b]edit//[/b] Zainstalowałem spolszczenie, ale save nadal wykłada mi grę. Przepraszam, ale nic na to nie mogę poradzić.
XanTyp
Dodano
27.10.2008 06:20:21
  • diablo537 30.10.2008 22:53:18

    Z ciekawości. Masz oryginał czy wersję "internetową", bo może to o to chodzi ? Tak pomyślałem sobie jeszcze o jednym. Obok plików zapisu, w tym samym katalogu znajduję się też plik "gta_sa.set". Może także by spróbować z podmianą Twojego oryginalnego pliku (oczywiście swój skopiuj w bezpieczne miejsce!!). Dodałem jeszcze moje dwa wcześniejsze save'y tak z ciekawości bo może one nie wyłożą Tobie gry. [url=http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=diablo537&fid=27467516]LINK[/url]

Ok, pobiorę. Ale zanim zainstaluję, napisz mi, że nie stracę swoich save'ów. Nie stracę, prawda? :D
XanTyp
Dodano
25.10.2008 01:13:18
  • diablo537 26.10.2008 19:59:08

    [quote=XanTyp]Ok, pobiorę. Ale zanim zainstaluję, napisz mi, że nie stracę swoich save'ów. Nie stracę, prawda? :D[/quote] Nie, nie stracisz save'ów. Sam instalowałem spolszczenie po jakimś czasie od wydania gry w wersji angielskiej..

Chciałem pomóc, ale nic z tego. Używasz jakiegoś spolszczenia do gry? Bo moja jest w oryginale i niestety wykłada się na tym savie. Ale nic strasznego, jeśli faktycznie jest to spolszczenie, to daj mi na nie namiar, poprawi się grę u mnie i wtedy myk i po kłopocie :)
XanTyp
Dodano
22.10.2008 09:33:14
  • diablo537 25.10.2008 00:52:28

    Tak, używam oryginalnego spolszczenia od Cenegi. Jest do zassania pod adresem: http://gtasite.net/1250,download.html

Witam. Ja z tym samym problemem się zgłaszam do człowieka dobrej woli bo nie mam już siły na męczenie tej szkoły latania. Ewentualnie gdyby się komuś chciało to także mam mega trudności z misją u "Z". Jak jest ktoś chętny podaję link do pliku: http://chomikuj.pl/diablo537/GTASAsf1.b . Ewentualny mail do odeslania to doacrew@interia.pl lub prośba o umieszczenie na jakimś RS czy czymś podobnym. Z góry dzięki.
diablo537
Dodano
22.10.2008 02:11:00
Ja też w szkole latania utknąłem na trzeciej misji.:-k Pomimo że nie źle latam, np. torpedy zgubie każdym mniejszym samolotem, w szkole latania mój czas to 98s w kółku wokół lotniska Świstak kiedy przejdziesz tego save??
mati-70
Dodano
20.02.2008 20:44:14
Daj mi ten save ;)
XanTyp
Dodano
03.01.2008 04:54:20
Ja mam indentyczny problem... Uwielbiam GTA, mogę grać w to całymi godzinami, ale przecież to cholerne latanie powinno być opcjonalne, a nie konieczne, żeby przejść do dalszych misji! To po prostu nie jest przystosowane do klawiatury, tak mi się wydaje. Nie ma szans, żebym przeszła szkołę latania ](*,) Utknęłam już przy trzeciej lekcji...
stumilowylas
Dodano
02.01.2008 19:08:58
jakby ktoś miał problemy z przejściem misji to pisać ];->
swistak33
Dodano
27.12.2007 22:23:11
Lol, jedna z ciekawszych i "tańszych" misji :) Tańsza, bo nie naraża CJ'a na straty ;) ale faktycznie ongiś sprawiała ludziom masę kłopotu. Ja poradziłem sobie z nią, redefiniując klawiaturologię. Kierunki lotu pozostawiłem na kursorach, a kierowanie nosa w górę i dół przeniosłem na Z i X. Ten układ (Z,X) przydaje się również w dorabianiu sobie paru groszy poprzez ewolucje na motorach). Na tyle mi się to udało, że tak już zostawiłem ^^ Teraz, już tylko dla rozrywki biorę sobie Rustlera, zaglądam do bazy wojskowej w SF i ganiam się z Hydrami :D Trochę to monotonne, ale po wyrwaniu mocno w górę, można się ganiać wykonując wszystkie możliwe akrobacje, bez obawy, że się zaryje w jakąś teksturkę :wink: Bez wątpienia, Hydry smaczku dodają kiedy odpalają swoje rakiety :D Kiedyś ganiałem się z nimi chyba ze dwie godziny. Aż zapędziłem się za doki w LS heheh... [b]arcymagu[/b] - zalecam jednak opanowanie tego, bo mimo, że w sumie nie ma w SA zbyt wiele misji lotniczych, to jednak ta umiejętność jest o wie3le przyjemniejsza w szybkim przemieszczaniu się między miastami (w porównaniu np. do korzystania z usług linii lotniczych).
XanTyp
Dodano
21.12.2007 10:09:39
arcymag
Dodano:
16.12.2007 13:39:30
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2