GTA III

siema znowu tym razem mam taki DZIWNY problem otoz jednego dnia wlanczam GTA3 i sobie gram nastepnie wlanczam drugiego i juz nie chodzi to zaczy biore start>GTAIII i potem POLISH jak zwykle ale tylko na chwile pojawia sie klepsydra i znika no to probowalem jeszcze raz zaistalowac i nic pozniej tryb zgodnosci tez nic moge powiedziec ze czesniej troche sie bawilem z czestotliwoscia monitora:P ale to chyba nie przez to..
z gory wielkie dzeki

Odpowiedzi: 5

uch nareszcie znow dziala... a jak to zrobilem? sam nie wiem, poprzestawilem troche czestotliwosc i usualem konfiga gta3 z moich dokumentow to tyle znow moge grac w moje cudenko nieliczac ut2003:P
gen
Dodano
01.03.2003 12:37:58
jesli chodzi o format , to przestaw sobie w biosie , aby komp czytał plytke , a nie dyskietke jako no.1 , a dalej poprowadzi cie instalator xpeka ... luzik maksymalny :wink: [/b]
beriam
Dodano
01.03.2003 02:06:03
jesli chodzi o format , to przestaw sobie w biosie , aby komp czytał plytke , a nie dyskietke jako no.1 , a dalej poprowadzi cie instalator xpeka ... luzik maksymalny :wink: [/b]
beriam
Dodano
01.03.2003 02:06:03
dobra troche pokombinowalem i albo ustawia sie rozdzielczosc 640x460 a lbo nawet wlancza sie intro i za chwile zatrzymuje=trzec kroli:P moze zaktualizuje windowsa z plyty moze cos pomze a jak jak narazie czekam na sugestie z waszej strony
gen
Dodano
01.03.2003 00:18:41
zaraz walne chyba jakiegos "globalnego" scandiska albo defraga i juz mam czarne, katastroficzne mysli formatowania ta gra MUSI dzialac z powrotem ja pie... a tak wogole czy XP formatuje sie tak jak 98 czy jakos inczej? gdzies tu czytalem rozne rzeczy...

S.O.S. POMOCY HELP AJUTO ITD BYE:P
gen
Dodano
28.02.2003 21:54:49
gen
Dodano:
28.02.2003 21:18:16
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1