Gry & Programy

No wiec... Posiadam WIN XP Pro i mam kilka problemow – po pierwsze : Counter Strike – probowalem go u siebie odpalic i zops – od razu zwis kompa, pokazal sie tylko czarny ekran – na win 98 se wszystko idealnie dzialalo, mam procka P II 350, GeForce 2 MX 400 i 196 MB Ram, do tego muza SB Live, o plycie glownej nie mam pojecia jaki to model :P – probowalem sposobu z BIOS'em, ktory byl umieszczony gdzies w innym temacie, ale tu wystapil jeszcze inny problem – mam za starego BIOS'a i nie mam nawet opcji Advanced Chipset Setup – co mam robic ?? Drugi problem to NERO – gdy chce za pomoca tego programu nagrac plytke to przy ladowaniu programu komp sie zawiesza... :((( – i jeszcze jedno – jesli chodzi o detonatory – mam karte PixelViev (model nieco wyzej) – po instalce detonatorow pod win xp i restarcie kompa (cud, nie zawiesil sie ;) ) komp zachowuje sie jakby wogole nie mial sterow (zielone paski na ekranie itd, w kazdym badz razie nic nie widac) – jak zainstalowac te detonatory ?? Prosze o pomoc i wszystkim z gory dziekuje

Pozdroofka :
Yog

Odpowiedzi: 2

zmienić part z fat32 na ntfs moźesz na 2 sposoby
1) Partition Magic 7.0 full (kazaa)
2) Polecenie Convert z linii uruchom. ze /? pozwoli Ci wybrać dogodne opcje!
PS UWAŻNIE przeczytaj komunikaty, źebyś się po drodze nie ...
Eximius
Dodano
02.06.2002 21:10:36
Mam Win XP prof i kiedy włączam jakąś grę w której pokazuje się konsola wyskakuje komunikat:cant load OpenGL.Nie wiem co mam zrobić,niech ktoś mi pomoźe!!!Help.
Damian
Dodano
02.06.2002 14:24:20
Yog
Dodano:
02.06.2002 13:10:56
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1