Grupa domowa

Co to za ustrojstwo w udostępnianiu, że gdy mam Win7 u siebie i dwa laptopy z XP HE, to próbując udostępnić własny pulpit, musiałem dodać z (pod-)podmenu opcję: Wszyscy i dopiero wtedy to się udało, kiedy pozostałe opcje - istniejące domyślnie - miały przyznane ode mnie wszelkie pozwolenia? Ki czort z tą [grupą domową], skoro nie chce pomagać grupie... domowej?

Odpowiedzi: 3

No tak. Czytanie ze zrozumieniem się kłania :| No, to kończymy :]
XanTyp
Dodano
28.01.2011 23:00:39
Nie chce mi sie siódemki odpalać zeby z helpa skorzystać. http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/features/homegroup [quote]Grupa domowa ułatwia udostępnianie plików i drukarek w sieci domowej. [b]Po połączeniu co najmniej dwóch komputerów z systemem Windows 7[/b] przy użyciu Grupy domowej można w łatwy sposób automatycznie rozpocząć udostępnianie innym domownikom muzyki, obrazów, filmów wideo i bibliotek dokumentów. [/quote] http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/HomeGroup-frequently-asked-questions [quote]Które wersje systemu Windows obsługują grupy domowe i w jakich lokalizacjach sieciowych można z nich korzystać? Aby komputer mógł należeć do grupy domowej, [b]musi być na nim zainstalowany system Windows 7[/b]. Grupa domowa jest dostępna we wszystkich wersjach systemu Windows 7. Użytkownik wersji Windows 7 Starter i Windows 7 Home Basic może przyłączyć się do grupy domowej, ale nie może jej utworzyć. Grupę domową może utworzyć tylko w sieci domowej.[/quote] [quote=XanTyp] (...)mam Win7 u siebie i dwa laptopy z [b]XP HE[/b](...)[/quote]
Żółty
Dodano
28.01.2011 19:35:40
A gdzie w XP masz "Grupę domową" ? Warto chyba helpa systemowego zapytać "co to jest grupa domowa" :P
Żółty
Dodano
28.01.2011 17:43:39
  • XanTyp 28.01.2011 18:34:42

    [quote=Żółty]A gdzie w XP masz "Grupę domową" ?[/quote]A w którym dziale jesteśmy?[quote]Dzięki grupie domowej można łatwo udostępniać pliki i drukarki w domowej sieci. [/quote]Pierwsza linijka z opisu helpów w Win7. I... no właśnie. I to nie działa w tej grupie... dlatego pytam, co to za czort?

XanTyp
Dodano:
28.01.2011 17:35:31
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1