grawer "Zawiera usługę Windows Anytime Upgrade"

Poszedłem kupić Windows 7 Box Home Premium i na płytkach jest miedzy innymi napis(grawer) "Zawiera usługę Windows Anytime Upgrade", czy to oznacza że nie mam pełnoprawnej pełnej wersji boxowej tylko uaktualnienie?

Odpowiedzi: 4

Równie dobrze w sumie mógłbyś się zastanawiać, czy kupując kawę, która zawiera kofeinę - czy kupiłeś samą kofeinę. Czasem zwykłe przeniesienie na inny, prostszy przykład - daje nam obraz sytuacji. Dlatego trzeba zwracać uwagę na różnice zwrotów: jest (czymś tam) zawiera (coś tam). Pamiętam magiczne F=m*a, gdzie podstawiało się to pod banalne 6=3*2 i każda kombinacja tego równania nagle nabierała faktycznego sensu.
XanTyp
Dodano
18.05.2010 12:37:39
Wiem jaka jest różnica między Oem, Box i Upgrade, nie wiedziałem jak interpretować ten napis-zmylił mnie: "Zawiera usługę Windows Anytime Upgrade", przestraszyłem się, ze za tę cenę kupiłem upgrade do wyższej wersji. W każdym razie dziękuję za wyjaśnienie, tym bardziej, że jak zadzwoniłem do pomocy technicznej i wyjaśniłem co mnie niepokoi to Pani mnie poinformowała, że z tego zdania co jej powiedziałem czyli "Zawiera usługę Windows Anytime Upgrade" jak same słowo Upgrade wskazuje jest to tylko uaktualnienie#-o
tomil
Dodano
18.05.2010 10:03:19
Widziałeś, ile kosztuje OEM? Ledwie przekracza połowę tej ceny (vide -> Ceneo.pl) Widziałeś ile kosztuje wersja upgrade'u do Win7? 1/3 twojej ceny. Rozsądek podpowiada, że masz BOX-a. Chyba, że miałaby to być jakiś wybitnie niezwykła wersja OEM. Dla uzupełnienia: O różnicach między BOX-ami a OEM-ami znajdziesz multum informacji w naszej szukajce.
XanTyp
Dodano
18.05.2010 03:31:09
A ile za nią zapłaciłeś?
XanTyp
Dodano
17.05.2010 16:36:57
  • tomil 17.05.2010 17:19:11

    [quote=XanTyp]A ile za nią zapłaciłeś?[/quote] 620 zł bo promocja, mam nawet rachunek, tak wygląda ten zestaw http://img408.imageshack.us/img408/9826/windowsu.jpg i jak czy to jest pełny box czy nie?

tomil
Dodano:
17.05.2010 14:06:17
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1