Grafika w Xboxie 360

Siema ! Jestem nowy jak widac, mam kilka pytań ponieważ rozważam kupno tej konsoli. 1.Jak bardzo różni się grafika na monitorze komputerowym LCD on telewizora z funkcją HD ? 2.Czytając informacje o XBOX 360 na wikipedii,zrozumiałem to tak ze tylko wersja Elite posiada funkcje HDMI.Czy na tym HDMI jest najlpesza grafika i czy np. jak kupie wersje Premium to grafa będzie gorsza bo w Premium nie ma HDMI,tam w najlepszym razie połącze X-a z TV za pomocą Componenta,to są te 3 kabelki(zielony,niebieski,czerwony)tak ? No więc jak to z tym jest ? 3.Którą wersje mi polecacie ? Core czy Premium ? Elite odpada-za drogie... Obrazu mowie ze za samą konsole planuje wydac max 1500 zł 4.Poleccie odrazu jakis dobry TV oczywiscie z funkcją HD,do 2500 zł ? Z gory thx :):mryellow:

Odpowiedzi: 5

Aha no bo jest jeszcze jeden serwis o xboxie juz nie podaje adresu zeby nie było ze popularyzuje ;p Raczej z XBL nie będe korzystał... W 70% jestem zdecydowany na Core. Dzisiaj duzo sie naczytałem o tzw. "Ring of death" xD W pierwszej chwili myslałem czy nie zrezygnowac z kupna Xboxa ale jednak po paru tutorialach jak to naprawic nie zrezygnuje...Szczegolnie mnie natknął taki gostek ktory napisał ze 3 razy to miał z 3 innymi egzemplarzami...Żal mi go... ^^
Maciek555
Dodano
05.07.2007 23:59:39
Ok dzięki jeszcze raz.Chyba wybiore core bo telewizora HD szybko rodzice nie mają zamiaru kupowac a ja mam własnie LCD więc będzie gicior ;) Ale Xboxa podłączam do monitora tym kablem od kompa VGA tak ? Sry jeszcze dwa pytanka ;d :P 1. Kwestia dzwięku mnie zastanawia...Mam do kompa głosniki Creativa,model SBS260 są one pod tym linkiem [url]http://pl.europe.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=28&product=10458[/url]. Jak je podłączyc ewentualnie do Xboxa i czy są do niego odpowiednie? 2.Podobno Xbox wspólpracuje z Windows XP i Vista.Na jakiej zasadzie ?:lol:
Maciek555
Dodano
05.07.2007 19:04:50
  • el ZAX 05.07.2007 22:04:34

    [quote=Maciek555]Ale Xboxa podłączam do monitora tym kablem od kompa VGA tak ?[/quote] Szczerze mówiąc nie wiem, czy może być zwykły kabel VGA do kompa, czy konkretny do X360... Także tutaj nie chcę Cię wprowadzać w błąd. [quote]1. Kwestia dzwięku mnie zastanawia...Mam do kompa głosniki Creativa,model SBS260 są one pod tym linkiem [url]http://pl.europe.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=28&product=10458[/url]. Jak je podłączyc ewentualnie do Xboxa i czy są do niego odpowiednie?[/quote] Na głosnikach też zbytnio się nie znam... [quote]2.Podobno Xbox wspólpracuje z Windows XP i Vista.Na jakiej zasadzie ?:lol: [/quote] Ogólnie chodzi o możliwość odpalania filmów/muzy z kompa przez konsolę na telewizorze. W przypadku Visty jest jeszcze usługa Live Anywhere, któa jednak narazie nie ruszyła w pełni. Pierwszą grą wykorzystującą Live Anywhere jest Shadowrun - grając na X360 na XBL, możesz zmierzyć się z graczami pecetowymi (używającymi Windows Vista), którzy też grają w ten tytuł.

W Core est wyjście Component, tylko nie ma w zestawie odpowiedniego kabla - będziesz musiał dokupić. A kabel VGA jest nie tylko do monitorów:), jeśli w TV będziesz miał wejście VGA, to możesz przez nie podlączyć konsolę.
el ZAX
Dodano
05.07.2007 17:49:47
Wielkie thx :) Nie,nie zamierzam grac na XBL,więc wybiore Core.Ale czy w Core jest wejscie component ? A VGA jest do monitora LCD ta ? :P
Maciek555
Dodano
04.07.2007 13:52:33
[quote=Maciek555] 2.Czytając informacje o XBOX 360 na wikipedii,zrozumiałem to tak ze tylko wersja Elite posiada funkcje HDMI.Czy na tym HDMI jest najlpesza grafika i czy np. jak kupie wersje Premium to grafa będzie gorsza bo w Premium nie ma HDMI,tam w najlepszym razie połącze X-a z TV za pomocą Componenta,to są te 3 kabelki(zielony,niebieski,czerwony)tak ? No więc jak to z tym jest ?[/quote] Fakt, HDMI oferuje najlepszą jakość wyświetlanego obrazu, ale na Componencie też nie jest tak źle. Sam go uzywam i nie narzekam. Poza tym można jeszcze spróbować kabla VGA, który podobno daje lepszą jakość obrazu niz Component. [quote]3.Którą wersje mi polecacie ? Core czy Premium ? Elite odpada-za drogie... Obrazu mowie ze za samą konsole planuje wydac max 1500 zł[/quote] Jeżeli zamierzasz grać na XBL, czy ściągać dema to tylko Premium - do 1500 zł spokojnie tę wersję kupisz. [quote]4.Poleccie odrazu jakis dobry TV oczywiscie z funkcją HD,do 2500 zł ?[/quote] A ile cali? jeśli 26 to Samsung LE26R81B będzie dobry (i chyba najlepszy w kwestii jakość/cena). Jeśli coś większego niż 26 cali to np. Sharp 32SA1E... Albo plazmę, albo CRT HD... Wbrew pozorom wybór nie jest taki mały. Wystarczy poszukać choćby na Allegro. [quote]Z gory thx :)[/quote] No problemo :) Pozdro.
el ZAX
Dodano
04.07.2007 01:45:08
Maciek555
Dodano:
02.07.2007 21:40:08
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1