Grafika a może Płyta Główna

Dobry ot[color=red][b]u[/b][/color]ż mam problem z kompem od wczoraj chodzi mi dokładnie oto że były święta i ze znajomymi ostro graliśmy na kompie tak od 9:00 do 22:00 jak sie dało i tak przez 3 dni no i dziśaj 8 kwi 2012 włączyłem kompa pierszy objaw podczas ładowania systemu tak jakby paski na logu Windows'a niby wszystko dobrze a więc oki Skype i Steam sie włączył to poszedłem na Team Fortress 2 oki włączył się i coś zaczeło być z grafiką i się komp zawiesił oki no to zresetowałem ten reset to była dosłownie masakra był paski na Windows gdy zakończył sie ładować czarno-jasny ekran następnie był czarny ekran jak by komp był wyłączony i na monitorze pokazał sie no signal to sie wkurzyłem oco chodzi nie wiem czy to grafika czy płyta główna aktualnie jestem na trybie awaryjnym i wszystko działa porsił bym o jak najszybszą pomoc bo złorzyłem go jakieś 2 miesiące temu co niektóre częsci były używane w tym grafika moja konfiguracja sprzętowa to: Płyta Główna:Asus a8n-sli s939 (nowa) Procesor:Amd athlon 64 +3500 (używany) Karta Graficzna:Geforce 7300GS(używany) Zasilacz:HEDY EU 400W (Nowy)

Odpowiedzi: 0

Francuz2k
Dodano:
08.04.2012 18:07:19
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0