Gra się nie chce uruchomic ,ale czemu?

Witam Mój problem polega na tym ,że niestety nie mogę uruchomi gry ponieważ wyskakuje mi jakiś komunikat błędu ,mówiący o tym ,że mam problem z plikiem nwn2main.exe i ewentualnie moge sobie wysłac raport o tym błędzie do microsoftu:/Najzabawniejsze jest to ,że gra pół roku temu jeszcze mi działa.Sprawdzałem gre u znajomego na komputerze i oczywiście działała(więc domyślam się ,że to nie wina płyty ,a windowsa).Czy może mi ktoś pomóc w tej sprawie ,bo nie chciałbym formatować dysku:P

Odpowiedzi: 5

Z virtualnego dysku gra nie startuje ,bo i tak krzyczy żeby włozyc cd do napędu ,a przeinastlowanie sterowników nic nie dało:/Strasznie mnie irytuje ta sytuacja bo gra przecież działała! Tak więc co mogło się z nią stać?:|
Piotrolll
Dodano
14.02.2008 14:35:20
windows xp sp2? polecam wyłączyć antywira usunąć grę i przeinstalować, zaaktualizować/przeistalować stery karty graficznej, po wpisaniu tego błędu w google cos takiego, http://nwn2forums.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=514775&forum=116&sp=45 dużo osób pisze o podobnym problemie, czy gra potrzebuje włożonej płytki? Jedna osoba zrobiła sobie wirtualny dysk i zadziałało, może jeśli pierwszy sposób niezadziała grę trzeba spatchować... no właśnie błąd dll też rozpisz...
Small Mike
Dodano
14.02.2008 12:19:34
"jakis błąd" nie jest żadną informacją. No chyba, że dla ... wróżki.
Żółty
Dodano
14.02.2008 11:58:55
To jest plik uruchamiający gre. Sygnatura błędu jest następująca: AppName: nwn2main.exe AppVer: 1.0.2.809 ModName: nwn2main.exe ModVer: 1.0.2.809 Offset: 0064311d. Możliwe jest to ,że może antyvir wykasował jakiś potrzebny plik? Jest to dla mnie sprawa tym bardziej dziwna ,dlatego że to jest jedyna gra z którą mam takie problemy.Dodam jeszcze tyle ,że za każdym razem jak wyłączam kompa to wyskakuje mi jakiś błąd związany z plikiem "dll"
Piotrolll
Dodano
14.02.2008 03:29:06
nwn2main.exe to plik uruchamiający gre Neverwinter Nights 2? czy instalkę? możliwe że wystarczy przeczyścić płytę nie wyskakuje żaden numer błędu? jak chce wysłać raport to skopiuj wszystko i szukaj w google i wklej tu.
Small Mike
Dodano
14.02.2008 00:18:30
Piotrolll
Dodano:
13.02.2008 19:23:36
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1