Google - problem

Witam. Mam problem z wyszukiwarką Google, po wpisaniu szukanego słowa strona Google ukazuje się na ułamek sekundy, nastepnie wyświetla sie "strona pusta". Wyczyściłem już wszystkie pliki Cookies, przeskanowałem komputer Defenderem i Nortonem (nic nie znaleziono). Wyłączyłem zapore i Norton auto protect. Problem nadal występuje. Co zrobić? Czy można odinstalować Internet Explorer i zainstalowac ponownie, czy to coś da ?

Odpowiedzi: 2

Mam kilka sugestii - uruchomienie IE bez dodatków - w menu start -> wszystkie programy -> Akcesoria -> narzędzia systemowem masz do tego skrót i sprawdzenie. Sprawdzenie na innym koncie - da to informacje czy problem jest globalny czy raczej w lokalnych ustawieniach uzytkownika. Profilaktycznie można by rzucić okiem w loga Hijacka Reset ustawień IE - w opcjach internetowych na zakładce zaawansowane jest przycisk PS Wybacz, za podłe sugestie jakobyś działy pomylił.
Żółty
Dodano
08.08.2008 00:47:57
  • krzysztofko 08.08.2008 01:12:57

    [quote=Żółty]Sprawdzenie na innym koncie - da to informacje czy problem jest globalny czy raczej w lokalnych ustawieniach uzytkownika.[/quote]Mam tylko jedno konto. [quote=Żółty]Reset ustawień IE - w opcjach internetowych na zakładce zaawansowane jest przycisk[/quote] Bardzo dziękuje, to pomogło, jest OK!!! Jutro tylko musze poustawiac przeglądarkę według zalecen mojego banku.

To Internet Explorer z Visty czy przypadkiem temat w dziale viścianym wylądował ?? Jeżeli przypadkiem to co to za IE ?? 7.0 ?? Problem jest tylko z poletkiem wyszukiwania ?? Czy jak odpalisz stronę www.google.com i zaczniesz szukać to tez tak jest ??
Żółty
Dodano
08.08.2008 00:20:46
  • krzysztofko 08.08.2008 00:34:10

    [quote=Żółty]To Internet Explorer z Visty czy przypadkiem temat w dziale viścianym wylądował ?? Jeżeli przypadkiem to co to za IE ?? 7.0 ??[/quote]Dział dobry, system Vista, IE7 [quote=Żółty]Problem jest tylko z poletkiem wyszukiwania ?? Czy jak odpalisz stronę www.google.com i zaczniesz szukać to tez tak jest ?? [/quote]Problem jest z górnego pola wyszukiwania i również ze strony www.google.com. Czyściłem niedawno jakiś folder Temporary programem Vista Manager, przypuszczam ze to może/nie musi być przyczyna. Jak wybrnąć z tego problemu?

krzysztofko
Dodano:
07.08.2008 23:50:17
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1