Godfather

Mam problem z grą Godfather gdy wlanczam ją wszystko idzie dobrze az do momentu rozpoczecia grania nie ma tekstur na budynkach widac tylko ludzi w bilych strojach i jednogo kolorowego :P po czym kommp sie restartuje :!:

Mam MS Windows Xp Intel Pentium 4 CPU 2.40GHz 265 RAM NVIDA Geaforce MX 440

Pomózcie jesli moźecie :lol:

Odpowiedzi: 5

a pobowałeś kombinować zmieniając po kolei wszystko w opcjach ?? stery najnowsze (do tej karty)??

P.S. Ja tam uwaźam źe gierka daje radę :wink:


P.S. 2 wie ktoś jaki tytuł ma motyw/utwór przewodni ( który przygrywa w menu głównym i często w samej grze)?? – EDIT – Nino Rota – The Godfather Waltz
Hunter86
Dodano
29.04.2006 10:09:00
Żal
W szkole nie jestem a ten temat nie zasługuje na szacunek zwany poprawną ortografią.
Żal źe w takie gry ktoś gra.
afgan
Dodano
28.04.2006 17:25:15
afgan:
Co to za karta!!! matko przeciez to juz jest zabytek,kup sobie leprza karte albo jak nie masz kasy to kup karte ktora obsluguje pixes shader i tak dalej np: GeForce 5200 lub GeForce 6200 bo na tym to nie pograsz.
jak nie jak tak, nie gadaj glupot,
pozatym niewarto w ta gre grac bo to badziew
krotko i nie na temat
głópia
ortografia sie klania
bartek89
Dodano
28.04.2006 16:16:24
OMFG, źal mi się robi źe tacy ludzie na tym forum są. Tak się składa, źe ja teź mam geforce'a4 mx440 i ta gra mi śmiga. Mi się godfather podoba i wcale nie uwaźam, źe ta gra jest głUpia

Ps. zajrzyj czasem do słownika ortograficznego
gepiuu
Dodano
28.04.2006 14:05:31
Co to za karta!!! matko przeciez to juz jest zabytek,kup sobie leprza karte albo jak nie masz kasy to kup karte ktora obsluguje pixes shader i tak dalej np: GeForce 5200 lub GeForce 6200 bo na tym to nie pograsz.
Tak mi się wydaje.
Jak ja odpaliłem kiedyś doma na moim byłym sprzęcia a mialem kompa takiego jak ty to tulko mi się wyświetliły zielone kwadraty i nic pozatym hehehe a pozatym niewarto w ta gre grac bo to badziew,głópia i nieudana gra
źal źe taka gra wogle jest w sprzedaźy.Lepiej pograj w mafie
pozdro
afgan
Dodano
28.04.2006 00:34:22
Osas
Dodano:
27.04.2006 10:03:57
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1