Głupie pytanie...

:oops: Jak drukować dwustronnie w Office XP. Nie mam podajnika do dwustronnego druku:( W PDF jakoś wyczaiłem, źe moźna drukować same nieparzyste obrócić papier i potem same parzyste(tutaj teź mam kłopot, bo chciałbym, źeby drukowało od ostatniej strony do pierwszej–wtedy nie trzeba przekładać ręcznie całego stosu kartek– a potrafię jedynie dać polecenie drukuj parzyste", albo "drukuj nieparzyste) W wordzie jednak przejrzałem opcje, coś pozmieniałem, ale drukują tak jak drukowało. Od początku do końca i jeszcze do tego jednostronnie.

Czy ktoś moźe mi podać instrukcje (najlepiej jak dla sześciolatka) jak sobie poradzić z drukowaniem duźego pliku (np. ksiąźki) w wordzie?

Dzieki.

Odpowiedzi: 4

Co do worda i drukowania od ostatniej strony to zwroc uwage ze sa 2 mozliwe ustawienia tej opcji:

1. w preferencjach drukarki (zlezenie od modelu) – prawy klawisz na drukarce i wlasciwosci

2. w opcjach worda (narzedzia –> opcje –> drukowanie –> drukowanie od ostatniej strony)
mrsit
Dodano
02.09.2003 08:56:38
No to juz wiem jak sobie poradzić z Adobe Readerem.

I'm so happy 8)

Moze jeszcze zapytam czy ktos zna jakis genialny, domowy sposób spinania świeźo wydrukowanych ksiąźek? Bindowanie mnie raczej nie łechce bo drogie no i karki szybko się niszczą.

Czy ktoś zacznie nową rewolucję w drukowaniu? :wink:
imani
Dodano
01.09.2003 12:00:45
W Acrobat Readerze wchodzisz w plik i drukuj a nastepnie zaznaczasz opcje odwroc strony.to bedzie chyba to ale nie jestem pewnien bo niespawdzalem.
theboss78
Dodano
01.09.2003 01:39:59
:lol:

Wystarczy wyszukać w pomocy Office XP hasło "drukowanie dokumentu"

Dalej jednak nie wiem gdzie znaleźć opcję drukowania od ostatniej strony w Acrobat Readerze :(
imani
Dodano
01.09.2003 01:24:22
imani
Dodano:
01.09.2003 00:37:43
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1