Gierki systemowe na winie 2003

Słyszałem źe pod owym "okienkiem" nie ma gier systemowych (saper, pasjans,i te inne gierki). Jak je doinstalowac?? Idzie wogule taka operacje przeprowadzić?? Chodzi mi o te gierki jakie ma Win XP.

Chce zainstalowac tego wina 2003 ale siostrzyczka nie bardzo na to idzie ze względu właśnie na te gierki systemowe. Prosze o jakieś wskazoofki lub jakies linki odnoszące sie do rozwiązania tego problemu... :mrgreen: :mrgreen: dzięki wielkie

Odpowiedzi: 4

Win2003v143

poszukaj tego na www.xp.net.pl powinno Ci pomóc
Tomekk
Dodano
28.02.2004 16:52:50
Orzeł:
Wiem które pliki skopiowac i gdzie

No Oreł, prawdziwy Oreł... :mrgreen: :mrgreen: :lol: :wink:
aligator
Dodano
27.02.2004 22:55:26
Wiem które pliki skopiowac i gdzie tylko nie mam pewności 3 bedą działały pod danym systemem :roll:
Orzeł
Dodano
27.02.2004 22:26:43
Kup sobie talię kart i z siostrą stawiajcie pasjansa.
Czy Ty zdajesz sobie w ogóle sprawę z tego o jakim systmeie się wypowiadasz?
Kolejny administrator przycisku power.
Zakładam, źe Mapeciątka są , niektórym przynajmniej, na tym forum znane – polecam stosowanie rady Zwierzaka ( aligator – no offence ).

Żeby zaś nie było, źe nie na temat – zawsze moźna dołoźyć te pare plików z innego systemu ( kwestię licencji zostawiam na boku ).
Przepraszam, źe linków nie podaję, ale myslę, źe jeźeli ktoś bierze się za obsługę servera to takie proste sprawy jak kopiowanie plików ma opanowane , a i wie jak sprawdzić , które pliki są z daną aplikacją związane.
Rebe
Dodano
27.02.2004 19:32:27
Orzeł
Dodano:
27.02.2004 18:20:56
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1