GForce 400 MX Ultra

Mam taki mały problem pod tym systemem Gdy Włączam Outloka Lub Explorera komp potrafi się zawiesić i krzyczy źe ma problem z plikiem NV4_disp. wiem źe są to sterowniki do NVIDI ściągnęłem naj nowsze sterowniki i problem pojawia się co jakiś czas, jeśli ktoś zna rozwiązanie to prosze na priva: metalman@box43.gnet.pl lub pk42@wp.pl BĘDE WDZIĘCZNY. Piotr

Odpowiedzi: 3

A czy zwrócił ktoś uwagę na to,źe sam chipset Gforce 2 Nvidii nie oznacza wcale tego, źe dana karta jest w 100% identyczna z oryginałem. Jest tylu producentów kart (tych lepszych i gorszych)którzy uźywają tego chipsetu. Juź na oko widać róźnicę pomiędzy kartami (jakość zastosowanych elementów) To samo jest z wydajnością, niby ten sam chipset a róźnice są czasami duźe.
Tak więc nie dziwcie się, źe jednym karty nie działają tak jak powinny, innym śmigają bez problemów, a tak jest u mnie (mam Winfast–a MX–400). Oryginalne sterowniki NVidii są optymalizowane do karty firmowej na których ta karta osiąga później swoją maksymalną wydajność.
zulus
Dodano
11.01.2002 10:28:35
Jak widać na załączonym powyźej tekście, w forum mamy zaszczyt spotykać się z bardzo elokwentnymi osobami, które mają naprawdę duźo i na temat do powiedzenia. Serdecznie pozdrawiam Stefka_pojebanego !

U mnie stoi GForce 400 MX Ultra na płycie Abit BL7, ściągnąłem najnowsze Detonatory ze strony N–Vidii i wszystko hula OK. Jak moźna zauwaźyć w wypowiedziach na forum – wiele problemów wynika chyba z róźnych wersji XP (równieź róźnie krakowanych)
Problem moźe być rownieź spowodowany konfiguracją sprzętową – piszcie więc co macie :–) Na płytach z Via są róźne problemy :–(
Anonymous
Dodano
02.01.2002 18:42:43
sluchaj – no ja mielm podobny problemn i pomyslalem ze najlepiej by bylo zgwalcic twoja mame :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
pozdrow ja od tego kutasa z sierpniowej nocy – moze dostanie orgazma ???
Anonymous
Dodano
31.12.2001 12:58:20
Anonymous
Dodano:
27.12.2001 01:40:41
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1