GF3 i WinXP (brak obslugi Direct3D)

Mam maly problem... Cos panom z MicroShitu nie wyszlo.... sprawa wyglada nastepujaco... mam GF3 a w tescie na Direct3D pisze ze moja karta nie obsluguje grafiki trojwymiarowej... prosilbym o pomoc... mecze sie z tym gownem juz od paru miechow i wymiekam... nie mam pojecia co jest grane... jesli ktos wie to milo by bylo jakby cos wspomnial na ten temat... z gory dzieki!

Odpowiedzi: 4

do gta jest path specjalnie do xp ktory pomaga dogadac sie GTA z Geforcami i Winszajsem XP 8)
moze masz takie problemy przez brak owej latki :roll:
Pawel_k
Dodano
26.02.2003 09:53:28
dokladnie w tescie DirectX wyskakuje mi cos takiego... Wyniki testów modułu Direct3D 8: Wystąpił błąd w kroku 5 (GetDeviceCaps): HRESULT = 0x8876086a (3W niedostępne)... dla Dx7 i 9 nie ma zadnych problemow ;(
Anonymous
Dodano
23.12.2002 04:53:06
KOLES DAJ SPOKOJ... ZNAM SIE NA TYCH BLASZANYCH ZLOMACH I PROBOWALEM PRAWIE WSZYSTKIEGO... a co do testu... to gdyby dzialalo aplikacje potrzebujace Dx8 by sie chyba uruchamialy... u siebie mam dwa systemy i jakos na WinMe dziala wszystko elegancko... wiec moze znasz jakies inne rozwiazanie??
Anonymous
Dodano
23.12.2002 03:20:38
SzYnA:
tescie na Direct3D pisze ze moja karta nie obsluguje grafiki trojwymiarowej... !

wiec skad wiesz, ze to wina xpeka a nie karty przypadkowo? rowniez test moze byc nie do konca wiarygodny
SzYnA:
prosilbym o pomoc... mecze sie z tym gownem juz od paru miechow i wymiekam...

przez ten czas to bym sprobowal wsadzic te karte w inny komputer i sprobowac na innym sprzecie, innym systemie itd.
:D
adamno
Dodano
18.12.2002 14:08:24
Anonymous
Dodano:
15.12.2002 01:55:25
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1