Geforce FX5200 oraz RIVA TNT2 M64

Witajcie, mam problem z zainstalowaniem 2 kart graficznych. Jedna z nich to Geforce FX5200 na AGP a druga to Riva TNT 2 na PCI. Mam podłączone 2 monitory. Miałem zainstalowane dość stare detonatory, które obsługiwały obydwie karty graficzne - 68, czy coś takiego. Chciałem zaktualizować sobie detonatory na najnowsze do mojego FXa i druga karta graficzna przestała działać. Gdy użyłem panelu wykrywania wersji kart graficznych na stronie nvidia.com wykryło mi 2 karty, z czego dla jednej zalecana instalacja to jedna wersja sterowników, a dla drugiej inna... Gdy zainstaluję sterowniki dla FX przestaje działać Riva. Po zainstalowaniu sterowników dla Rivy (tych zalecanych przez nvidia) wersja sterowników dla FXa instaluje się także i zmieniane są na te starsze (działają wtedy 2 karty). Czy można dla jednej karty zainstalować nowe sterowniki, a dla drugiej te stare - zalecane? Czekam na jakieś info. Pozdrawiam Rafał

Odpowiedzi: 3

Kliknij proszę jeszcze na Szczegóły sterownikach we właściwościach kart. W obu przypadkach lista driverów jest taka sama?
Bobi
Dodano
04.08.2008 00:34:43
No i niestety... monitor z Riva sie wylaczyl. Wyglada na to, ze obydwie karty korzystaja z tego samego sterownika - z tej samej lokalizacji... Czy da sie w windowsach jakos zmienic miejsce skad kart graficzna ma pobierac sobie sterownik? Troche to beznadziejne jest to co sie dzieje, bo wyglada, ze nie mozna miec 2 kart z nVidia.
rsobczuk
Dodano
03.08.2008 16:33:15
Spróbuj z zarządzania komputerem - menadżer urządzeń zaktualizować sterownik do FX. Jeżeli wcześniej instalowałeś odpowiednie drivery tym instalatorem od NVidii, to na dysku raczej zostały potrzebne pliki.
Bobi
Dodano
03.08.2008 11:14:05
rsobczuk
Dodano:
03.08.2008 00:48:45
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1