funkcji resetowania Bufora Drukarki

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, z góry mówię że, nie znam tego systemu.:-({|= :-({|= win xp prof dzisiaj dostałem od jednego z użytkowników maila [quote]prosiłbym na "******" ) o udostępnienie w "Zarządzaniu Komputerem" funkcji resetowania Bufora Drukarki - obecnie jest brak dostępu. Czasami trzeba zatrzymac bufor jak sie powiesi drukarka laserowa ... a restart nie zawsze pomaga bo zostaje w buforze..[/quote] przy tym chciałbym żeby ta możliwość była dostępna tylko na jednym wymienionym tu komputerze, znalazłem coś takiego jak gpedit ale nie ma tam takich ustawień. Z góry dzięki za pomoc

Odpowiedzi: 1

W Zarządzaniu komputerem masz na samym dole po lewej Usługi i aplikacje. Wejdź w Usługi i poszukaj po prawej Bufor wydruku. Zaznacz go i z PPM wejdź we Właściwości. W zakładkach Ogólne, Logowanie i Odzyskiwanie masz różne ustawienia. Możliwe, że tu coś jest nieudostępnione dla końcówki (Logowanie) i o to chodzi Twemu użytkownikowi. Nic nie wiem o resetowaniu bufora, ale zapewne chodzi o zakładkę Odzyskiwanie.
Ucho
Dodano
13.09.2009 03:53:41
witek000
Dodano:
11.09.2009 16:19:21
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1