Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows Vista

Zapraszamy do komentowania artykułu: Funkcje poszczególnych wersji systemu Windows Vista.

Odpowiedzi: 20

Nie ma to jak dzieci neostrady... "Windows jest najlepszym programem jaki zainstalowałem", "Najlepszy i tak będzie Windows Vista na 32 bity", "Vista jest najlepszy z wszystkich programów mikrosoftu" ... można tak wymieniać ile to już debilizmów na necie wyczytałem... a tutaj na stronie dowiaduję się nowych... normalnie porażka jacy to ludzie potrafią być "wspaniali" jak bardzo znają się na tych "programach" operacyjnych - niech jeszcze jakiś napisze "jak zainstalować windows w systemie?" to już padne na atak serca... Czasami się zastanawiam jak to możliwe że powstają nowe technologie, nowe programy, nowe systemy operacyjne z nowymi funkcjami kiedy jakiś debil pisze że "dzięki najnowszemu direkt x będe mógł w końcu pograć stara grę w która grałem na windows millenium bo na windows xp mi już nie rusza" ... o Boże.... na jakim my śiecie żyjemy... nic tylko się powiesić... i po co tworzą nowy system operacyjny jak 75% dzieci neostrady będzie się zachwalało tylko wyglądem systemu a reszta będzie podziwiać najnowszą wersję notatnika wordpada kalkulatora czy twierdzić że jak w windows xp będą mogli tworzyć profesjonalnie filmy bez kupowania programów do tego przeznaczonych ? "Ludzie... nie dajmy się zwariować" !!!
Komentarz
Dodano
03.09.2006 06:40:41
trzeba siac,siac,siac ,siac....nietrzeba glupcy sami sie rodza ja tam i tak kupie viste...rydzyk
Komentarz
Dodano
01.09.2006 16:52:08
Ostatnio wyszedl news ze panienka w 38 h rozbila zabezpieczenia Visty beta 2 :) A nie wiem czy zrobia cos nowszego w koncowej wersji ktora ma byc "build 6000" :D
Komentarz
Dodano
01.09.2006 00:37:10
Ciekawe co będzie jak gates pojdzie do krainy wiecznych lowow?
Komentarz
Dodano
31.08.2006 13:02:43
Zanim nadejdzie ten czas że XP niebędzie wspierany to jeszcze minie kilka lat a za kilka lat to Twój obecnykomputer będzie dobry jako podstawka pod kwiatek
Komentarz
Dodano
31.08.2006 11:53:41
Nie wiem jak wy, ale dla mnie w momencie kiedy xp nie będzie już wspierany(a tak się z pewnością stanie) to rozpocznie się boom migracji win->lin. Ciekawe co wtedy zrobi MS. Fajnie tak pomarzyć prawda :). W praktyce pewnie po prostu ludzie zaczną wymieniać kompy na nowe...ech, nie ma to jak wymiana kompa tylko po to żeby zainstalować system operacyjny, a potem pewnie jeszcze mocniejszy sprzęt żeby móc sobie pograć, ciekawe jakie wymagania będzie miał paint, 1 gb ramu? Saper w trójwymiarze z shaderami?
Komentarz
Dodano
31.08.2006 01:39:16
kompletny bezsens, albo obsluga dwoch procesorow (wersja biznes), albo windows media center (wersja home premium)
Komentarz
Dodano
21.08.2006 15:39:48
Windows Vista Ultimate: - Największe wymagania - Vista Ultimate jako jeden z niewielu produktów na rynku będzie potrzebowała superszybkiego dysku twardego (jeśli nie chcesz spędzić godziny na wpatrywaniu się w ekran logowania(polecany MAXTOR 10 000 RPM)), procka 1,5 GHz(polecany dwurdzeniowy), karty graficznej 128 MB(polecana 256 z obsługą DirectX10) i 1 GB RAM-u (zalecane - 2GB) -najnowszy DirectX 10 będzie działał tylko z najnowszymi katrami grafiki obsługującymi owy generator grafiki -dobra wydajność za NAJWYŻSZĄ cenę. Uwaga!!! Ceny windows 64bit będą wyższe od 32bit o ok. 1/3 Cena nowego kompa (zalecanego) z orginalnym WIN Ultimate64 to jakieś 6000 zł (bez nagrywarki, ale z napędem DVD) Skandal!!! Żadna gra nie ma takich wymagań, a system to przecież podstawa pracy na komputerze... Tak na serio: słyszałem, że nowe zabezpieczenia mają uniemożliwić instalowanie pirackich gier i programów. A co z prawem Mój komputer - mój interes???
Komentarz
Dodano
06.08.2006 21:14:41
Windows Vista Ultimate: - Największe wymagania - Vista Ultimate jako jeden z niewielu produktów na rynku będzie potrzebowała superszybkiego dysku twardego (jeśli nie chcesz spędzić godziny na wpatrywaniu się w ekran logowania(polecany MAXTOR 10 000 RPM)), procka 1,5 GHz(polecany dwurdzeniowy), karty graficznej 128 MB(polecana 256 z obsługą DirectX10) i 1 GB RAM-u (zalecane - 2GB) -najnowszy DirectX 10 będzie działał tylko z najnowszymi katrami grafiki obsługującymi owy generator grafiki -dobra wydajność za NAJWYŻSZĄ cenę. Uwaga!!! Ceny windows 64bit będą wyższe od 32bit o ok. 1/3 Cena nowego kompa (zalecanego) z orginalnym WIN Ultimate64 to jakieś 6000 zł (bez nagrywarki, ale z napędem DVD) Skandal!!! Żadna gra nie ma takich wymagań, a system to przecież podstawa pracy na komputerze... Tak na serio: słyszałem, że nowe zabezpieczenia mają uniemożliwić instalowanie pirackich gier i programów. A co z prawem Mój komputer - mój interes???
Komentarz
Dodano
06.08.2006 21:13:58
Wychodzi na to że najlepiej załatwić Ultime. Wszystkie funkcje i nigdy nie będzie sytuacji w której system czegoś nie obsłuży.
Komentarz
Dodano
04.08.2006 13:24:19
Niektóre komentarze są wręcz facynujące hehe Niektórzy nie mają pojęcia jak sie pisze systemy operacujne hehe Zabezpieczenia? Niech mi ktoś teraz napisze, że nie ma pirackiego programu, który strworzył Microsoft... nawet "rdzień Divix'a" wykradli a Visty niezłamią - stawiam milion $, że finalna versja pirat-ULTIMATE będzie przed 30 dniem od premiery na milionie PC.
Komentarz
Dodano
31.07.2006 23:07:18
HUherko, masz może numer tej gazety???
Komentarz
Dodano
30.07.2006 23:18:32
Jak ktos ma na plycie niech mi wyse poczta Polska ;-) Mój e-mail misiu6660@op.pl
Komentarz
Dodano
30.07.2006 19:45:43
Powinni jeszcze dorobić wersję Vista Polish Only. Ze wszystkimi opjcami i dołączonym crackiem, i rozdawac w sklepach, co by sobie ludzi neozdradki nie przeciazali.
Komentarz
Dodano
30.07.2006 16:17:58
Dlaczego tolerujecie na tej stronie wypowiedzi jakiegoś debila `ferrari łukasz` ??? Przecież to jest żenujące co ten idiota wyprawia!
Komentarz
Dodano
30.07.2006 11:00:16
Win Vista to jest jakaś lipa! Najlepszy jest Win XP. Po pierwsze za duże ma wymagania, po drugie jest mało funkcjonalny. Dla mnie to lipa!
Komentarz
Dodano
30.07.2006 09:48:45
Czyli wersja business ma wszystko co potrzeba.
Komentarz
Dodano
24.07.2006 21:00:32
Oryginalnie sCRACKowane programy i wieeelkie penisy!!!
Komentarz
Dodano
22.07.2006 22:59:19
www.staryjebaka.pl
Komentarz
Dodano
22.07.2006 22:56:30
mail to: car999alan@catlover.com
Komentarz
Dodano
22.07.2006 22:54:58
CentrumXP.pl
Dodano:
31.05.2006 15:07:34
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2