FTP

Moje pytanko zreszta jak temat tyczy sie FTP zapewne zostanie zamkniety przez moderatorow ale uwazam ze to wlasciwie nie jest nagiecie regulaminu. A wiec mam takie male pytanie czy ktos z forumowiczow posiada jakis wilki FTP i jest do dyspozycji czy nie fajnie by bylo jesli jedna osoba by poszukiwala jakis plik sporej ilosci i nigdzie go nie mogla znales a jedna osoba z forum posiada owy plik w tedy wzuca go na tego FTP–ka i problem z glowy FTP do wymiany no oczywiscie mozna tam jescze cos innego wzucac :wink: ale prosze to raczej nie jest taki glupi pomysl i nie zamykajcie tego tematu.

Pozdrawiam

Odpowiedzi: 7

Psia kosc :wink: OO mam no naprzyklad ja szukalem kiedys latki do IE6 pelnej wersji czyli jakies 11mb i znikad nie moglem tego sciaganc a wszedzie byly te 400kbtowe noi jest przyklad :D

Pozdrawiam
Tony
Dodano
20.09.2003 15:56:28
Tony : powiedz, jakie pliki chciałbyś tam udsotępniać lub źeby inni udostępniali ?

Nie pamiętam by ktoś kiedykolwiek na forum prosił o jakiś "większy plik" (no, chyba źe prosił o coś nielegalnego). Dlatego właśnie nie widze sensu zakładania takiego FTP'a :wink:
The_judge
Dodano
20.09.2003 14:21:55
Tony:
hehe ja nic nie mowilem

Czyźby ?? Bo ja jednak coś widzę :twisted:
Kiepski pomysł, oj kiepski :wink:
aligator
Dodano
20.09.2003 13:35:12
No wiecie to wszystko zalzy od wlasciciela danego FTP jesli bedzie naprawde hojny i uprzejmy to pozwoli powiecmy na wzucanie gier filmow itp (hehe ja nic nie mowilem) :wink: Ogółem mowiac pomys moim zdaniem jest dobry tylko ze FTP–ka brak :cry:

Pozdrawiam
Tony
Dodano
20.09.2003 13:09:07
jezeli nie warez to ja juz raz mialem taka propozycje i w sumie nic z tego nie wyniklo

pozdr. road
roadrunner
Dodano
20.09.2003 13:04:43
Ja nic takiego nie mowilem ale skor tak uwazasz ibys tak chcial :P :wink: to wiesz hehe. Tylko wpierw chcialbym znalesc jakis FTP.

Pozdrawiam
Tony
Dodano
20.09.2003 12:40:12
Tony:
czy nie fajnie by bylo jesli jedna osoba by poszukiwala jakis plik sporej ilosci i nigdzie go nie mogla znales a jedna osoba z forum posiada owy plik w tedy wzuca go na tego FTP–ka i problem z glowy


a ten plik "sporej ilości" to np obraz jakiegoś cd (gameZ, AppZ) i te sprawy, tak ? :wink:


Tony:
FTP do wymiany no oczywiscie mozna tam jescze cos innego wzucac :wink:


np filmy (w tym pr0n), mp3 itd, tak ? :wink:

nie wiem czemu, ale Twój pomysł zalatuje mi wymianą warezu itp :twisted: he he
The_judge
Dodano
20.09.2003 12:08:10
Tony
Dodano:
20.09.2003 10:24:44
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1