Framework 3.0 sypie system

Witam, Dzisiaj zrobiłem format i postawiłem na nowo system (Windows XP SP2). Pobrałem i zainstalowałem SP3, a następnie chciałem zainstalować Framework'i, niestety przy instalacji Framework 3.0 (przy wersjach 1.1 i 2.0 wszystko jest w porządku) przestaje mi działać większość programów. Jeszcze przed formatem wszystko było w porządku, a system był ten sam. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie w sprawie rozwiązania tego problemu to byłbym wdzięczny.

Odpowiedzi: 2

Witam, Mam ten sam problem, wszystko się sypie tzn nie uruchamiają się niektóre aplikacje, głównie gry objawia się to w ten sposób, że po kliknięciu 2xmyszką na ikonę komp się zwiesza (freez) przestaje reagować tylko wydobywa się dźwięk z głośniczka systemowego podczas klikania myszką. Streszczę moją sytuacje: xp sp2 + framework 2.0 - ok XP sp2 + framework 3.0,3.5 - wszystko ok. xp sp2 + pobrany sp3 + framework 3.0, 3.5 - wszystko się sypie. xp sp2 + pobrany sp3 odinstalowanie framework 3.0, 3,5 - wszystko ok xp sp2 odinstalowany sp3 + framework 3.5 - wszystko ok Pomyślałem że potrzebny mi winxp od razu z sp3, więc zainstalowałem xp + sp3 i po instalacji frameworka 3.5 dalej lipa. 2 lata nie instalowałem systemu bo jakoś sobie radziłem z problemami, ale to mnie przerosło. Wszystko się zaczęło po instalacji GTA IV które niestety wymaga sp3 + framework 3.5. W sumie to nie wiem czy to sp3 czy framework, ale jedno z drugim nie chce działać. Niech ktoś pomoże, bo nie mam do tego już siły. Mój sprzęt: dfi nf4 + amd939 x2 + 3gb ramu. Office chodzi
Kleks
Dodano
05.01.2009 16:10:03
A jakie programy przestają ci chodzić? Czy na nowo zainstalowanym systemie zainstalowałeś najnowsze poprawki od Microsoftu? Czy zainstalowałeś .NET Framework 2.0 przed instalacją 3.0? Czy instalowałeś SP3 przed czy po instalacji .NET Framework 3.0? Jeżeli apliakcja .NET nie chce się uruchomić, to czy ona miała być przeznaczona pod .NET 2.0 czy .NET 3.0? Czy działa u ciebie Microsoft Office?
xCodeLover@centrumxp.pl
Dodano
24.12.2008 15:26:35
nepalium
Dodano:
23.12.2008 22:57:55
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1