FPS skacze,format nie pomógł.

A więc jestem graczem CoD4,i zauważyłem że ostatnio strasznie spadły mi FPSy,co jakiś czas były przycięcia,więc postanowiłem zrobić format dysku i zainstalować Windowsa na nowo. Po zainstalowaniu Windowsa problem z FPSami w CoD4 nie zniknął. Mam najnowsze sterowniki, i komputer na którym miałem 250FPS,teraz co minute czy dwie FPS spada do 90 co uniemożliwia grę. Jeszcze tydzień temu było wszystko w porządku,i samo się tak nagle zrobiło. Nie jest to wina sprzętu,patrzyłem w trybie SinglePlayer i tam obywa się bez przycięć (mój problem dotyczy oczywiście multiplayera). Sprawdzałem temperatury Everestem,wydają się normalne. Płyta główna 44 stopnie, procesor 30, karta graficzna 60, dysk 40. Mój komputer: -Płyta główna: ASUS P5VD2-MX -Grafika: ZOTAC GeForce 9600GT -Procesor: Intel Core 2 Duo E6300 1,86 -Ram: 2 kości po 1GB -Dysk: WD 250GB -Zasilacz: Chieftec 450W Jakieś pomysły co może się dziać? ps. Jeszcze po formacie nie mam ekranu logowania w Windows,mimo tego że w opcjach jest włączony.

Odpowiedzi: 2

Nie,to jest na każdym serwerze,nawet jak sam hostuję.
Nivusee
Dodano
15.07.2009 22:25:09
Wątek przenoszę, bo z treści wynika, że to nie jest problem z systemem. Skoro format nie pomógł - uznaję, że nie jest to wina ani sprzętu, ani Twojej gry. Ale może np. wydolności serwera, z którym się łączysz. Stąd lagi.
XanTyp
Dodano
15.07.2009 00:30:13
Nivusee
Dodano:
13.07.2009 16:33:42
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1