Forza Motorsport 2

Ktoś już pykał w tą grę? Polska premiera jest w ten piątek i zamierzam sobie ją kupić. Dodatkowo jako ciekawostka: filmik z wyścigu mistrza kierownicy i mistrza konsoli właśnie w tej grze: http://wyscigi.na.xbox.forza2.l.kuzaj.kontra.wrog.patrz.pl/ Pozdro!

Odpowiedzi: 3

W grafice niewiele w sumie można namieszać przy tej tematyce. Więc dla mnie jest niezła :D
korro
Dodano
13.06.2007 18:55:18
Pewnie, że dał :D Ciekawi mnie tylko jakby sobie poradził za prawdziwym kółkiem :D W każdym razie mam już tą gierkę i muszę powiedzieć, że mam już parę ładnych godzin wykreślonych z życiorysu. Gra wciąga! W dodatku ta grafika i bogactwo wyboru... jest nad czym się ślinić! Dostałeś już swój preorder?
korro
Dodano
11.06.2007 00:12:04
  • el ZAX 12.06.2007 16:40:16

    [quote=korro] W każdym razie mam już tą gierkę i muszę powiedzieć, że mam już parę ładnych godzin wykreślonych z życiorysu. Gra wciąga! W dodatku ta grafika i bogactwo wyboru... jest nad czym się ślinić! Dostałeś już swój preorder?[/quote] Same here, to tytul na długie miesiące :) Preorder dostałem w zeszłym tygodniu. Co do grafiki to akurat sprawa dyskusyjna (jest łądna ale bez większych rewelacji), za to reszta - cud, miód i orzeszki :)

Preorder złożony od dość dawna, może już jutro FM2 wpadnie w moje ręce ;) Filmik jest fajny, Wrog dał radę :)
el ZAX
Dodano
06.06.2007 00:54:21
korro
Dodano:
06.06.2007 00:41:52
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1