forumowy czat

mam propozycje dla Kuby i reszty zarzadcow. co powiecie na stworzenie czatu ?. taki czat przydalby sie do pogawedek miedzy userami poza dzialami forum (chodzi o to aby go nie zasmiecac :P } mysle ze pomysl ten by wypalil i taki czat mialby poparcie wsrod reszty uzytkownikow. co wy na to ?

Odpowiedzi: 20

SLAY3R:
Widzę źe na czacie będą juź 2 osoby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nie mam nic przeciwko, źeby było więcej... SLAY3R – piszesz się na to :?:
Pawek
Dodano
22.12.2003 22:13:02
SLAY3R:
Widzę źe na czacie będą juź 2 osoby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i dla tych 2 osob warto go zaloazyc ! :mrgreen:
gieras
Dodano
22.12.2003 22:12:07
Widzę źe na czacie będą juź 2 osoby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
SLAY3R
Dodano
22.12.2003 22:09:38
gieras:
Kuba:
A jakbyście chcilei, czynny cały czas, czy spotkania po jakiejś konkretnej porze ?
wydaje mi sie ze czynny caly, bo niektorzy userzy moga siedziec na forum tylko w nocy a niektorzy tylko w dzien. a pozatym zawsze moze sie trafic jaks sprawa do obgadania w kazdej chwili. oczywiscie dobre by byly tez jakies spotkania odnosnie jakiejs wazne sprawy zwiazanej np z forum. moj glos na calodowy interes. :P


Znów muszę się zgodzić – jestem za całodobowym.
Pawek
Dodano
22.12.2003 22:01:56
Kuba:
A jakbyście chcilei, czynny cały czas, czy spotkania po jakiejś konkretnej porze ?
wydaje mi sie ze czynny caly, bo niektorzy userzy moga siedziec na forum tylko w nocy a niektorzy tylko w dzien. a pozatym zawsze moze sie trafic jaks sprawa do obgadania w kazdej chwili. oczywiscie dobre by byly tez jakies spotkania odnosnie jakiejs wazne sprawy zwiazanej np z forum. moj glos na calodowy interes. :P
gieras
Dodano
22.12.2003 21:58:52
A jakbyście chcilei, czynny cały czas, czy spotkania po jakiejś konkretnej porze ?
Anonymous
Dodano
22.12.2003 21:47:17
gieras:
rok temu (wtedy byl czat) na forum zarejestrowanych bylo 1994 userow, z ktorych wiekszosc nie napisala wiecej niz 10 postow, powiem wiecej ponad polowa z nich nie napisala zadnego posta.
Teraz na forum jest 4919 userow (2,5 raza wiecej). faktem jest ze duza grupa napisala malo postow lub wcale, ale jest tez grupa userow ktora udziela sie na forum kazdego dnia, dzieki czemu mamy 57195 napisanych postow.

moim zdaniem w tamtych czasach czat nie sprawdzil sie poniewaz nie mial kto na nim pisac, poza nie licznymi ktorzy maja ponad 1500 postow na karku. teraz powinno byc inaczej. ruch na forum jest o wiele wiekszy, wiecej osob pisze posty, wiecej ludzi pomaga na forum i zalezy im na tym. jest to zupelnie inna ekipa niz kiedys, pozostali tylko nie liczni, ktorzy prawdopodobnie zjawili sie na otwarciu czatu.

tyle z mojej strony. ja nadal jestem za wprowadzeniem czatu.


Nic tylko sie zgodzić.
Pawek
Dodano
22.12.2003 20:45:54
gieras:
rok temu (wtedy byl czat) na forum zarejestrowanych bylo 1994 userow, z ktorych wiekszosc nie napisala wiecej niz 10 postow, powiem wiecej ponad polowa z nich nie napisala zadnego posta.
Teraz na forum jest 4919 userow (2,5 raza wiecej). faktem jest ze duza grupa napisala malo postow lub wcale, ale jest tez grupa userow ktora udziela sie na forum kazdego dnia, dzieki czemu mamy 57195 napisanych postow.

moim zdaniem w tamtych czasach czat nie sprawdzil sie poniewaz nie mial kto na nim pisac, poza nie licznymi ktorzy maja ponad 1500 postow na karku. teraz powinno byc inaczej. ruch na forum jest o wiele wiekszy, wiecej osob pisze posty, wiecej ludzi pomaga na forum i zalezy im na tym. jest to zupelnie inna ekipa niz kiedys, pozostali tylko nie liczni, ktorzy prawdopodobnie zjawili sie na otwarciu czatu.

tyle z mojej strony. ja nadal jestem za wprowadzeniem czatu.


Nic tylko sie zgodzić.
Pawek
Dodano
22.12.2003 20:45:54
rok temu (wtedy byl czat) na forum zarejestrowanych bylo 1994 userow, z ktorych wiekszosc nie napisala wiecej niz 10 postow, powiem wiecej ponad polowa z nich nie napisala zadnego posta.
Teraz na forum jest 4919 userow (2,5 raza wiecej). faktem jest ze duza grupa napisala malo postow lub wcale, ale jest tez grupa userow ktora udziela sie na forum kazdego dnia, dzieki czemu mamy 57195 napisanych postow.

moim zdaniem w tamtych czasach czat nie sprawdzil sie poniewaz nie mial kto na nim pisac, poza nie licznymi ktorzy maja ponad 1500 postow na karku. teraz powinno byc inaczej. ruch na forum jest o wiele wiekszy, wiecej osob pisze posty, wiecej ludzi pomaga na forum i zalezy im na tym. jest to zupelnie inna ekipa niz kiedys, pozostali tylko nie liczni, ktorzy prawdopodobnie zjawili sie na otwarciu czatu.

tyle z mojej strony. ja nadal jestem za wprowadzeniem czatu.
gieras
Dodano
22.12.2003 20:30:58
Aleforum od tego czasu sie zmieniło. Są nowi userzy (w tym ja). Oni stanowią w tej chwili o sile forum. Oczywiście starzy równieź.
Pawek
Dodano
22.12.2003 20:00:21
jedyne co mi zostaje to kapitulacja. szkoda. :(
gieras
Dodano
22.12.2003 18:44:04
ogólnie jetem przeciwny czatu, poniewaź juź raz kiedyś działał takowy, i nik na nim nie siedział. Nie udało się nawet zorganizowane spotkanie o umuwionej porze.
Anonymous
Dodano
22.12.2003 18:38:12
theboss78:
damipl:
Kiedyś zrobiłem tutaj chat :)
Niestety usunęli :(

Moźe ktoś jeszcze to kojarzy :wink:
:?:


Jasne, ze kojarzy i bardzo dobrze pamieta.
Ja tam mowie, ze chat jest niepotrzebny a jak chcecie koniecznie to mozna zrobic konferencje na gg.


ale konferencja to nie to samo co czat.

a pozatym taki czat nie przeszkadza nawet jesli nikt na niego nie wchodzi.

UPDATE:

chcialem zrobic ankiete ale skumalem ze sie nieda
:evil:
gieras
Dodano
22.12.2003 13:41:23
damipl:
Kiedyś zrobiłem tutaj chat :)
Niestety usunęli :(

Moźe ktoś jeszcze to kojarzy :wink:
:?:


Jasne, ze kojarzy i bardzo dobrze pamieta.
Ja tam mowie, ze chat jest niepotrzebny a jak chcecie koniecznie to mozna zrobic konferencje na gg.
theboss78
Dodano
22.12.2003 12:03:38
Kiedyś zrobiłem tutaj chat :)
Niestety usunęli :(

Moźe ktoś jeszcze to kojarzy :wink:
:?:
damipl
Dodano
22.12.2003 11:48:55
Lezio111:
Pytanie czy Kuba zechce bawić się w php i jave znowu :) . )
na poczatek mozna by zrobic pokoj polchatu , bo jesli nie wypali to po co sie ma Kuba meczyc ?. a jak wypali to potem cos pokombinowac.
p.s na tym chacie bedzie mozna pogadac na tematy nie dotycace problemow forum, np obgadac jakis temat, podzielic sie sugestiami na dany temat.
gieras
Dodano
22.12.2003 09:22:37
ja teź się dołącze!Dobry pomysł!!!! Pomyślcie jakie by to było praktyczne!!! Na przykład zaczynasz sobie topic w którym pytasz o coś i temat się rozwija i powiedzmy w tym czasie chcesz zagadać do konkretnego usera o cos co nie bardzo jest zgodnie z regulaminem , lub teź chcesz się zagłębić w szczegóły co na forum zajeło by kupe miejsca!!! Wysyłanie wiadomości na pw jest beznadziejne , gdyź nie jkaźdy w ogóle sprawdz skrzynke i co najwaźniejsze nie jest w real!!! jak w gg na przykład! Chat to było coś!!!
piotreklord
Dodano
21.12.2003 23:45:02
Ja bym na to poszedł. Skoro siedze na forum po pare godzin dziennie, to siedzialbym jednoczesnie na chacie. Poza tym na chacie niektóre problemy łatwiej załatwić. Mniej zaśmiecania forum. Niektórzy userzy mogliby się tam wyszaleć.
Pawek
Dodano
21.12.2003 23:08:01
theboss78:
gieras:
w takim razie wnosze o ponowe rozpatrzenie wniosku przez wladze.


Skoro pomyls sie niesprawdzil to po co brac to drugi raz.Dla przykladu kupujesz piwo, niesmakuje ci to nie idziesz do sklepu po to samo piwo.
no czasami jest tak ze po ponownym sprobowaniui zasmakuje ci :D

no nie wiem jak sie niesprawdzi to rzeczywiscie nie ma co sie angazowac w spalony pomysl. a o tym ze byl to nie wiedzialem bo jestem tu dopiero od pol roku.
gieras
Dodano
21.12.2003 22:26:00
gieras:
w takim razie wnosze o ponowe rozpatrzenie wniosku przez wladze.


Skoro pomyls sie niesprawdzil to po co brac to drugi raz.Dla przykladu kupujesz piwo, niesmakuje ci to nie idziesz do sklepu po to samo piwo.
theboss78
Dodano
21.12.2003 22:23:51
gieras
Dodano:
21.12.2003 22:14:10
Komentarzy:
20
Strona 2 / 3