Forum

Forum chyba jest do tego aby moc sie wypowiadac zakładac swoje tematy aby nawiazywac z innymi kontakt i wymieniac spotrzezenia a ja uwazam ze moj post jest odpowiedni i nie zamierzam prowadzic tematu gdzies gdzie on zmienił swoj tor – a to ze jedna osoba nie zrozumiała jego tresci i jak wszyscy tutaj zamiast pomoc i porozmawiac odwołuja sie do starych postow ktore czasami juz nie maja sensu
a moderator i tak zrobi swoje zamiast pokazac swoje silne argumenty potrafi tylko jedna zamknąc temat – oj ta władza kto ci ja dał zawsze wpada w nieodpowiednie rece :))

Odpowiedzi: 11

Gość : rzeczywiśćie topici czasami zchodzą z temtu, ale zawsze pisząc swoje spostrzeźenia moźesz "przywrócić topic na główny tor"

Pawek : a co Ci za róźnica czy wymieniasz pogląy z "Gościem" czy z "Kowalskim" ?

Admini mają moźliwości ograniczenia korzystania z forum w stosunku do niezarejestrowanych uźytkowników (ip to ip – bez względu czy jesteś zarejestrowany czy nie ;) )
The_judge
Dodano
30.11.2003 00:24:24
The_judge:
Gość : nikt Ci nie broni wyraźać soich opinii. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Po co zakładasz nowe topici ? Gdyby tak kaźdy "Gość" tak robił to forum zwalone byłoby takimi samymi topicami.


O takie przypadki mi właśnie chodziło, gdy pisałem o tym porządku i usuwaniu z miejsca. Coraz bardziej jestem za tym, źeby powrócić na stare śmieci, tzn. źeby znów konieczne było zarejestrowanie się, by móc pisać. Nie pomyślcie, źe jestem rasista, ale to wygląda mniej więcej tak. Autochton :arrow: zarejestrowany user, imigrant :arrow: gość. Czy w Polsce imigranci mają takie same prawa co ja, Ty i kaźdy inny Polak z krwi i kości :?: Nie mają, więc nie mówmy tutaj o tym, źe kaźdy moźe. Niech co niektórzy się zarejestrują wtedy podejmiemy merytoryczną dysputę, a tak ja w ogóle nie wiem z kim wymieniam poglądy.

UPDATE. PgX poniosło – miał prawo, mnie teź sporo rzeczy draźni, ale ja się powstrzymuje od uźywania czasami mocniejszych słów. Ale spoko, źe się wszystko wyjaśniło i mam nadzieję, źe zalewu nowych topiców–clonów nie będzie :mrgreen:
Pawek
Dodano
30.11.2003 00:23:43
Nie chodzi o to źe się odezwałeś ale chodzi o to źe niepotrzebnie zakładasz topicki. A ja bardzo przepraszam źe się tak wulgarnie (bądź co bądź wulgarnie :( ) odezwałem. Po prostu poniosło mnie. Aha według minie moźna kontynuować twój wątek w tamtym temacie. To wszystko :oops:
PgX
Dodano
30.11.2003 00:22:08
rozumiem i chce wszystkich przeprosic ze załozyłem nowy topic ale załozyłem go tylko dlatego ze czytałem tamtem juz nie raz i nie ma w nim nic nowego poza tym mysle ze jezeli na danym topiku nic sie nie dzieje i zmienia swoj temat o rownoznacznie traci zainteresowanie osob czytajacych i jest odsuwany na boczny tor ja chciałem tylko to odswiezyc i znalezc na swoim topicu nowe spostrzenia
jeszcze raz wielki sorry
P.s. mysle ze słowa wiesz co by było gdyby kazdy zakladał topic wiem – ale rowno znacznie nalezałoby chyba usuwac stare topiki ktore juz nie maja sensu

Sorrry sorry ze sie odezwałem
Anonymous
Dodano
30.11.2003 00:18:56
Po raz pierwszy zwrócono ci uwagę abyś oddał głos w dyskusji załoźonej przez kogoś innego, ale ty stwierdziłeś źe jesteś lepszy i po raz drugi załoźyłeś topic zamknięto Ci post odrazu, ale po raz trzeci to pisać mogą chyba tylko nienormalni :? Czy do Ciebie nie dociera źe o tym moźna gada ć w jednym temacie :?:
PgX
Dodano
30.11.2003 00:18:17
PgX : nie przesadzaj !


Gość : nikt Ci nie broni wyraźać soich opinii. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Po co zakładasz nowe topici ? Gdyby tak kaźdy "Gość" tak robił to forum zwalone byłoby takimi samymi topicami.

Jeśli nadal nie rozumiesz o co chodzi, to poszukaj innego forum. Tu panują takie, a nie inne zasady.
The_judge
Dodano
30.11.2003 00:15:11
widze ze jestes typowy cham Twoje argumenty mozna przedłozyc na pięsci lub ubogie słownictwo charakteryzyjace osoby ktore nie potrafia dyskutowac na tematy rozniace sie podejsciem do nich dwoch roznych osob – ale to juz twoj problem ja tylko chciałem prosic o wyrazenie swoich opini ale widze ze jak sie nie jest stad to nie mozna sie odezwac ... jest takie powiedzenie "jak usiadziesz miedzy sroki kracz jak i one " wiec powiem Tobie w twoim jezyku "mam Cie gdzies"
Anonymous
Dodano
30.11.2003 00:13:10
Eno Pgx bez takich.My tu jestesmy kulturalni.Ja razumiem, ze ponioslo ale spokojnie.Co do ciebie gosciu to wez daj sobie spokoj z pisaniem topicow ktore prosza sie o zamkniecie.
theboss78
Dodano
30.11.2003 00:12:21
Skoro juź 2 topicki ci zamkneli to chyba oznacza źebyś nie zakładał nowych w takim samym celu. Powiedzić ci to krócej? Nie udzielaj się więcej na forum jak chcesz wszystkich denerwować :x
PgX
Dodano
30.11.2003 00:08:34
jak cie denerwuje to nie czytaj moich postow – ja twoich nie krytykuje , po za tym kazdy ma prawo do głosu i wyrazania swoich sugestii – skoro nie potrafisz uporac sie ze swoimi emocjami to moze zrezygnuj z forum
Anonymous
Dodano
30.11.2003 00:06:28
PgX:
Ty koleś jesteś nagminnie upierdliwy :x Juź mie zaczynasz denerwować :x


Poperam.Jak forum nieodpowiada to zmien.Nikt nie karze ci wchodzic i zakladac topicow.
theboss78
Dodano
30.11.2003 00:06:23
Anonymous
Dodano:
29.11.2003 23:58:56
Komentarzy:
11
Strona 2 / 2