Forum

Forum chyba jest do tego aby moc sie wypowiadac zakładac swoje tematy aby nawiazywac z innymi kontakt i wymieniac spotrzezenia a ja uwazam ze moj post jest odpowiedni i nie zamierzam prowadzic tematu gdzies gdzie on zmienił swoj tor – a to ze jedna osoba nie zrozumiała jego tresci i jak wszyscy tutaj zamiast pomoc i porozmawiac odwołuja sie do starych postow ktore czasami juz nie maja sensu
a moderator i tak zrobi swoje zamiast pokazac swoje silne argumenty potrafi tylko jedna zamknąc temat – oj ta władza kto ci ja dał zawsze wpada w nieodpowiednie rece :))

Odpowiedzi: 20

OK juź dzwonię. Jakaś staruszka chyba odebrała. Pyta się czy z polewą czy bez? Jakie hasło jest dalej? :lol:
PgX
Dodano
30.11.2003 01:27:01
PgX:
Proszędaj mi namiary :lol:
OK – zadzwon na 0700–444–321 i powiedz haslo "lubie lody" :mrgreen: :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
30.11.2003 01:23:24
PgX:
Proszędaj mi namiary :lol:
OK – zadzwon na 0700–444–321 i powiedz haslo "lubie lody" :mrgreen: :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
30.11.2003 01:23:24
Ale ja chcęęęęęęęęęęę :lol: Proszędaj mi namiary :lol:
PgX
Dodano
30.11.2003 01:12:23
PgX:
Ja teź chcęęęęęęęęę to co ty
Nie musisz nic brac bo i tak czasami piszesz jak potluczony :P :lol: :lol: .Az Ci zazdraszczam :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
30.11.2003 01:05:21
EL NINO:
The_judge:
a my myślimi, źe dział INNE jest od :

Wszystko na temat PC, co tematycznie nie mieści się w poprzednich forach.
No przeciez w dobrym miejscu byl. Przy PC siedze gdy przegladam forum :mrgreen: :lol: .

EL NINO powiedz co ty brałeś :?: Ja teź chcęęęęęęęęę to co ty :mrgreen: Skontaktuj mnie z twoim dilerem :lol:
PgX
Dodano
30.11.2003 01:00:09
The_judge:
a my myślimi, źe dział INNE jest od :

Wszystko na temat PC, co tematycznie nie mieści się w poprzednich forach.
No przeciez w dobrym miejscu byl. Przy PC siedze gdy przegladam forum :mrgreen: :lol: .
EL NINO
Dodano
30.11.2003 00:57:39
a my myślimi, źe dział INNE jest od :

Wszystko na temat PC, co tematycznie nie mieści się w poprzednich forach.



tak więc ten topic frunie do "o wszystkim".

no to hoop !
The_judge
Dodano
30.11.2003 00:52:04
Ja juź napisałem źe się zgadzam z tobą :wink:
PgX
Dodano
30.11.2003 00:50:33
Ja juź napisałem źe się zgadzam z tobą :wink:
PgX
Dodano
30.11.2003 00:50:33
o jak miło mam swoj post i mam swoje odpowiedzi ja jestem zadowoly mam wasze wypowiedzie znam wasze zdanie wiem co mam zrobic dostalem rady i w efekcie koncowym doszlismy do konsensusu ktory sprowadza sie do jednego nie wiedza nie jest wytłumaczeniem ale chec pomocy i zrozumienia jest lepsza od niepotrzebnych uniesień
co o tym myslicie ????
Anonymous
Dodano
30.11.2003 00:43:57
The_judge:

polecam tez lekture regulaminu forum –> jst w dziale KOMUNIKATY...


O tak regulamin przedewszystkim.Uninknie sie w ten sposob zakladania topicow niezgodnych z regulaminem.

Jak milo widziec, ze wszyscy sa zadowolei i napiecie zniknelo. :D :D
theboss78
Dodano
30.11.2003 00:40:12
:
ok zgadzam sie z wami w 100% ze mozna zrobic kontynuacje tylko jak kogos ponosi powtarzajacy sie topic to niech zamieni sie na chwilke z osoba zakładajaca topic i spropoje sie poczuc w chwili kiedy odbiera jej sie głos zamykajac temat – ( oddaje wam swoj honor ale kazdego nowego trzeba nauczyc zasad aby mogł sie stac jednym z was chyba ze tego nie chcecie )
a co do rejestracji postaram sie zarejestrowac dla osob ktore tego chca ale to czy bede pod nickiem czy nie to chyba mnie nie zmieni bede tym samym człowiekiem


Pewnie, źe chcemy (bynajmniej ja), źebyś się zarejestrował. Wtedy i Tobie i nam będzie wygodnie.

Do The_judge: Wiem, co mogą admini, bo sam mam forum w phpbb (zawieszone w działaniu) i wiem jak wygląda panel administracyjny :mrgreen:. Mnie nie chodzi o egzekwowanie karniaków, czy coś, ale o identyfikację dla zwykłego usera (np. mnie), bo nie raz było tak, źe ktoś najpierw pisał pod ksywą x, potem pod ksywą y, a na konieć po prostu jako gość – a to mnie draźni i powoduje, źe musze się 3 razy zastanowić zanim się zorientuje z kim pisze :P
Pawek
Dodano
30.11.2003 00:39:28
:
ok zgadzam sie z wami w 100% ze mozna zrobic kontynuacje tylko jak kogos ponosi powtarzajacy sie topic to niech zamieni sie na chwilke z osoba zakładajaca topic i spropoje sie poczuc w chwili kiedy odbiera jej sie głos zamykajac temat – ( oddaje wam swoj honor ale kazdego nowego trzeba nauczyc zasad aby mogł sie stac jednym z was chyba ze tego nie chcecie )
a co do rejestracji postaram sie zarejestrowac dla osob ktore tego chca ale to czy bede pod nickiem czy nie to chyba mnie nie zmieni bede tym samym człowiekiem


Pewnie, źe chcemy (bynajmniej ja), źebyś się zarejestrował. Wtedy i Tobie i nam będzie wygodnie.

Do The_judge: Wiem, co mogą admini, bo sam mam forum w phpbb (zawieszone w działaniu) i wiem jak wygląda panel administracyjny :mrgreen:. Mnie nie chodzi o egzekwowanie karniaków, czy coś, ale o identyfikację dla zwykłego usera (np. mnie), bo nie raz było tak, źe ktoś najpierw pisał pod ksywą x, potem pod ksywą y, a na konieć po prostu jako gość – a to mnie draźni i powoduje, źe musze się 3 razy zastanowić zanim się zorientuje z kim pisze :P
Pawek
Dodano
30.11.2003 00:39:28
mysle ze forum jest jednym ze sposob na wygadanie sie i wymiane spostrzezen dla osob ktore sa w pewnym sensie gadułami wiec prosze nie oburzajcie sie nie raz tak od razu i nie unoscie od razu czasami osoby ktore sa laikami sa blisko czegos czego nie potrafia zrobic a chec małej pomocy jest lepsza nie unosc :)) chyba rozumiecie o czym mowie
Anonymous
Dodano
30.11.2003 00:38:39
zapraszamy do rejestracji.

polecam tez lekture regulaminu forum –> jst w dziale KOMUNIKATY...
The_judge
Dodano
30.11.2003 00:36:09
Przyznaje się poniosło mnie :oops: Mam nadzieję źe więcej nie będe przeginał. Zamknięcie tematu nie było tyle odebraniem głosu co stwierdzeniem źe moźna napisać to w wcześniej załoźonym temacie :wink:
PgX
Dodano
30.11.2003 00:35:19
Przyznaje się poniosło mnie :oops: Mam nadzieję źe więcej nie będe przeginał. Zamknięcie tematu nie było tyle odebraniem głosu co stwierdzeniem źe moźna napisać to w wcześniej załoźonym temacie :wink:
PgX
Dodano
30.11.2003 00:35:19
ok zgadzam sie z wami w 100% ze mozna zrobic kontynuacje tylko jak kogos ponosi powtarzajacy sie topic to niech zamieni sie na chwilke z osoba zakładajaca topic i spropoje sie poczuc w chwili kiedy odbiera jej sie głos zamykajac temat – ( oddaje wam swoj honor ale kazdego nowego trzeba nauczyc zasad aby mogł sie stac jednym z was chyba ze tego nie chcecie )
a co do rejestracji postaram sie zarejestrowac dla osob ktore tego chca ale to czy bede pod nickiem czy nie to chyba mnie nie zmieni bede tym samym człowiekiem
Anonymous
Dodano
30.11.2003 00:30:22
Gość : rzeczywiśćie topici czasami zchodzą z temtu, ale zawsze pisząc swoje spostrzeźenia moźesz "przywrócić topic na główny tor"

Pawek : a co Ci za róźnica czy wymieniasz pogląy z "Gościem" czy z "Kowalskim" ?

Admini mają moźliwości ograniczenia korzystania z forum w stosunku do niezarejestrowanych uźytkowników (ip to ip – bez względu czy jesteś zarejestrowany czy nie ;) )
The_judge
Dodano
30.11.2003 00:24:24
Anonymous
Dodano:
29.11.2003 23:58:56
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2