format

Witam

Mam pytanie, czy moźna sformatowac dysk i zaisnatalować OS 98, bez uźywania stacji dyskietek?? Czy to wypali:
Przy wyłanczaniu przejść kopa przejść do DOSa następnie Format C: gdzie zresetować kompa ustawić BOOTowanie z CDROMu i instalcaja systemu, czy to wypali??

Odpowiedzi: 5

Panowie aby nie tworzyc nowych teorii o instalcji tego szacownego systemu Stuknąc tu Poczytać
Anonymous
Dodano
02.02.2006 09:58:37
nie ma znaczenia z czego zabotujesz system
wazny jest efekt. mozesz botowac z kazdego urzadzenia ktore daje taka mozliwosc no i jeszcze warunek BIOS.
LS, CD–ROM, DVD–ROM, FDD, HDD, SCSI–ogolnie, nawet siec................

A tak jak piszesz z CD–Romu to poprostu bootujac z tego napedu Dosa poprostu go masz nie wiem do czego chcesz przechodzic. klepiesz komendy i tyle.
andrev123
Dodano
02.02.2006 00:03:14
Jak masz windowsa 98 z bootowalna płytą to nie będzie problemu. Wkładasz płyt w Win 98SE do CD–ROMu resetujesz kompa, wstawiasz w BIOSie zeby się bootował z płyty. Po restarcie pokaźe Ci się okienko czy ma bootowac z płyty czy z twardziela. Wybierasz oczywiście płytę. Potem masz do wybory trzy opcje, wybierasz bodajźe drugą, "z obsługą CD–ROMu". Jak sie załaduje przechodzisz na CD–ROM, wchodzisz do katalogu WIN98 (domyślny katalog na oryginalnych płytach), wpisujesz format c: i koniec.
pulkownik
Dodano
29.01.2006 14:21:07
chodzi mi tylko o format C:
kamaa
Dodano
29.01.2006 14:15:55
Cytat
Mam pytanie, czy moźna sformatowac dysk i zaisnatalować OS 98, bez uźywania stacji dyskietek??

Zabootuj sie z płytki instalacyjnej windows 98 z obsługą Cd–romu i znajdziesz tam potrzebne narzędzia do przygotowania dysku do zainstalowania systemu windows 98 . Zarówno program fdiks jak program format jest dostępny . Nie musisz mieć stacji dyskietek..

POzdro
Anonymous
Dodano
29.01.2006 14:12:21
kamaa
Dodano:
29.01.2006 13:42:41
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1