fora i linki

szukam linkow do jakichs ciekawych forow, ktore uwazacie za dobre.

szukam tez jakiegos dobrego forum o gsm, muzyce (hip–hop, techno) i motoryzacji (tuning mile widziany).

p.s
jesli linki maja byc niezgodne z regulaminem to na pw.

Odpowiedzi: 20

Chciałbym na wstępie powiedzieć źe forum jest eXtra (duźo tu tego niebieskiego co powoduje ze forum jest bardzo ładnie i kilka innych powodów). Czy ktoś moźe mi powiedzieć czy jest jakieś fajne forum o grach najlepiej jak by było na tym forum duźo zarejestrowanego ludu i duźo działów tematycznych wiecie np. "strategiczne, przygodowe, sieciowe itp."
Dziękuje
Anonymous
Dodano
30.11.2003 09:49:46
neo340:
polecam równieź http://www.akosoftware.com/fms/forum/index.phpto jest forum dla fajczarzy :D :D :D :D


heh no skumam jak tam sie fajczy
gieras
Dodano
22.11.2003 09:40:46
polecam równieź http://www.akosoftware.com/fms/forum/index.phpto jest forum dla fajczarzy :D :D :D :D
neo340
Dodano
22.11.2003 00:24:32
JaMaL
Dodano
21.11.2003 23:25:00
Pawek, nie jakaj sie kurna :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
18.11.2003 01:03:07
aligator:
Z tą nogą to fakt, sam widziałem, jak kulał pod kościołem ze skrzypcami i jakąś tacką miedzianą w dłoni :mrgreen: :lol:


Teź go widziałem, pomyliły mu sie rewiry i wkroczył na mój, a przecieź on urzęduje na dworcu, kościół to moja działka :!: :lol: :mrgreen:

UPDATE.

:shock: Kurna, ja to mam talent... :oops: :mrgreen:
EL NINO, dobry przyjacielu proszę Cię, pomóź mi i usun 2 powyźsze moje posty, a ten zostaw.


Przyszla koza do woza

Polowe tego co wystoisz przy kosciole mnie oddajesz
:mrgreen:
Pawek
Dodano
18.11.2003 00:59:17
Pawek:
No i co by było, gdyby na CentrumXP nie było EL NINO i aligatora

Z tym LE NINO toś lekko przesadził, obyło by się :mrgreen: :mrgreen:

EL NINO:
Pawek:

Wprawdzie EL NINO na Jamie teź się udziela, ale tam "siakiś inny" jest

No tak – tam mam jedna noge krotsza i zezuje na prawe oko .

Z tą nogą to fakt, sam widziałem, jak kulał pod kościołem ze skrzypcami i jakąś tacką miedzianą w dłoni :mrgreen: :lol:
aligator
Dodano
18.11.2003 00:29:50
Co się z serwerem dzieje?
Przeczytaj:
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=8852
Anonymous
Dodano
17.11.2003 09:20:51
wiecie moze co sie dzieje z forum jamy ?? jak wchodze to mi taki error wybija:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
gieras
Dodano
16.11.2003 19:49:51
Pawek:
Wprawdzie EL NINO na Jamie teź się udziela, ale tam "siakiś inny" jest :P
No tak – tam mam jedna noge krotsza i zezuje na prawe oko :mrgreen: .

Pawek:
I Ty, Kubo przeciwko mnie :lol:
Jak Pawek Kubie, tak Kuba Pawkowi :P :lol: .
EL NINO
Dodano
16.11.2003 16:05:34
Kuba:
Pawek:

Ale i tak CentrumXP rulez, Jama druga (za jej odmiennośc), dobreprogramy.com trzecie.


ha ha ha , ale przychlepstwo :–)


8) :lol:

–––––

A tak na serio, to prawda. Jakoś tak na CentrumXP najlepiej się czuję. Wchodzę na nie codziennie i zawsze jest coś do napisania. Na inne fora rzadziej i to z reguły, źeby poczytać, a nie pisać, choć pisanie teź czasami się zdarza.

Moźe, to dlatego, źe pierwsze forum na jakie trafiłem związane z tematyką komputerową było, to forum CentrumXP. A stało się to pamiętnego dnia 11 lipca roku pańskiego 2003 ok. godz. 22:00 :lol:

No i co by było, gdyby na CentrumXP nie było EL NINO i aligatora. Tak jest z kim wdać się w polemikę :lol: Wprawdzie EL NINO na Jamie teź się udziela, ale tam "siakiś inny" jest :P

–––––

jeszcze raz:
ha ha ha , ale przychlepstwo :–)


PS. I Ty, Kubo przeciwko mnie :lol:
Pawek
Dodano
16.11.2003 15:51:34
Kuba:
Tylko co w takim razie El Nino robi na Jamie ??? :–)
A tak sie tam plącze i wszystkim dupsko zawracam :wink: . Czasami zdaza mi sie trafic z odpowiedzia, ale to raz na ruski rok :mrgreen: .


P.S. Wycinam se tez posty – a jak :lol: .
EL NINO
Dodano
16.11.2003 15:24:21
Kuba:




Masz racje, dlatego CentrumXP.pl z Jamą się uzupełniają. Oni mają o wiele bardziej zaawansowanych userów (więc teź te3matyka postów jest bardziej zaawansowana), a my nie aź tak :–)


ale najwazniejsze to to ze i z jednego i drugiego forum mozna wiele wyniesc, od czasu kiedy siedze na centrumxp to duuuuzoooo sie dowiedzialem

Kuba:

(Tylko co w takim razie El Nino robi na Jamie ??? :–))

heh no niewiem :P
gieras
Dodano
16.11.2003 13:55:47
Pawek:

Ale i tak CentrumXP rulez, Jama druga (za jej odmiennośc), dobreprogramy.com trzecie.


ha ha ha , ale przychlepstwo :–)

gieras:

zarejestrowalem sie dzis na jamie ... tylko wydaje mi sie ze poziom wiedzy userow jest duzy i przwyzszajacy moj .


Masz racje, dlatego CentrumXP.pl z Jamą się uzupełniają. Oni mają o wiele bardziej zaawansowanych userów (więc teź te3matyka postów jest bardziej zaawansowana), a my nie aź tak :–)

(Tylko co w takim razie El Nino robi na Jamie ??? :–))
Anonymous
Dodano
16.11.2003 11:07:54
zarejestrowalem sie dzis na jamie i rzeczywiscie humor userom dopisuje. coraz bardziej mi sie podoba, tylko wydaje mi sie ze poziom wiedzy userow jest duzy i przwyzszajacy moj . :lol:
gieras
Dodano
15.11.2003 21:24:50
Według mnie cen trum xp rulezz. Dobre jest takźe www.ksexpert.pl oraz Holonet.pl i film.com.pl , :D
fidelio
Dodano
15.11.2003 04:33:45
Jak macie jakieś fajne linki to poumieszczajnie je w http://www.centrumxp.pl/katalog/
Anonymous
Dodano
14.11.2003 18:29:36
EL NINO:

P.S. gieras – googlarka zna wszystkie fora :wink: .


wiem wiem, ale chodzi mi o jakies dobre fora na ktorych czegos sie dowiem na dany, chce linki do sprawdzonych forow.
gieras
Dodano
14.11.2003 09:01:51
http://www.enter.pl/forum/forum.asp?FORUM_ID=1
wiedom
Dodano
14.11.2003 07:40:32
Pawek, czym innym jest pisanie bez sensu (mefisto, dami, rybka i inni) a czym innym jest dowcipna odpowiedz czasami nawet nie zwiazana z tematem :wink: . I dlatego wtedy jest ten :P .
EL NINO
Dodano
14.11.2003 00:53:54
gieras
Dodano:
13.11.2003 22:04:55
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2