Foldery tylko do odczytu potrzebna pomoc !!!

Siema mam problem a mianowicie wszystkie foldery zrobily mi sie na tylko do odczytu nie odwracalnie bo jak zmienię we właściwościach to po ponownym wejściu we właściwości opcja tylko do odczytu jest nadal. Każdy nowy folder jest na tylko do odczytu nawet ja płytkę włożę toteż foldery są tam tylko do odczytu nie wiem co mam zrobić trosze uprzykrza mi to życie ;p Z góry dzięki BIG UP !!!

Odpowiedzi: 5

Sorry chłopaki ale problem mnie wkurzał wiec nie zauważyłem że ten dział jest dla visty (to było na xp) dla ciekawych problem sam się rozwiązał wiec wielkie sorry ;p
variat99
Dodano
30.07.2009 19:58:16
Też tak mam na płytce bo jak sie nie mylę to CD-R to są to jednorazowe czy jakoś tak na CD-RW będziesz mógł zmieniać wiem to wkurza. A co do reszty ktoś (np. Mój młodszy brat mi grzebie mi raz połowe z C:/WINDOWS pokasował) w rejestrze namieszać (WIN + R a potem REGEDIT i enter) albo w C:/WINDOWS ;/ Zapytaj się może kogoś znajomego albo Windowsa od nowa zainstaluj i co ci potrzebne zgraj na płytkę CD-RW no chyba że tego też nie możesz Najlepiej jakiegođ specjalist_ yawolaj ;---- Patry mi sie klawa yrzpala lol! To ci dalej nie napisye jak naprawie do odpisye ok_ EditŁKurde double post nie odđwieyzlem stronz sorka Edit2 posyukam ci w google dovra_
wywrael
Dodano
28.07.2009 20:54:48
Też tak mam na płytce bo jak sie nie mylę to CD-R to są to jednorazowe czy jakoś tak na CD-RW będziesz mógł zmieniać wiem to wkurza. A co do reszty ktoś (np. Mój młodszy brat mi grzebie mi raz połowe z C:/WINDOWS pokasował) w rejestrze namieszać (WIN + R a potem REGEDIT i enter) albo w C:/WINDOWS ;/ Zapytaj się może kogoś znajomego albo Windowsa od nowa zainstaluj i co ci potrzebne zgraj na płytkę CD-RW no chyba że tego też nie możesz Najlepiej jakiegođ specjalist_ yawolaj ;---- Patry mi sie klawa yrzpala lol! To ci dalej nie napisye jak naprawie do odpisye ok_
wywrael
Dodano
28.07.2009 20:53:50
[quote=variat99]nawet ja płytkę włożę toteż foldery są tam tylko do odczytu[/quote] Akurat na płycie to tak ma być, natomiast nie namieszałeś przypadkiem w uprawnieniach, udostępnianiu dysku itd, itp ? Może masz nieudostępniony dysk i logujesz się nie jako administrator.
Ucho
Dodano
28.07.2009 16:01:34
I nie możesz zmieniać ich zawartości?
XanTyp
Dodano
28.07.2009 07:30:56
variat99
Dodano:
26.07.2009 17:17:59
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1