Flash Napędu i Xbox 360

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum, gdyż w najbliższym czasie zamierzam sobie zakupic Xboxa 360. Mam kilka pytań odnośnie Flasha napędu, jak i samego Xboxa 360. 1. Jak głośno działa Xbox 360 ? Jeśli działa głośno to czy da się to jakoś "naprawić" :) ? 2. Do czego zasadniczo służy Flash napędu ? Próbowałem szukać tego na google, ale widziałem tylko jakies aukcje/sklepy, a niczego na ten temat sie nie dowiedzialem. 3.Slyszalem, ze po przerobce (czy to to samo co Flash napędu) można dostać Bana na Xbox live. Czy to prawda ? 4. Kiedy pojawi się polska wersja Xbox Live, bo zdrapki w polskich sklepach już widziałem ( w sumie tanio jak na rok korzystania). 5. Nie znam się w ogole na kablach i sposobach podlaczenia. Czy mozliwe jest podlaczenie Xboxa 360 przez PC ? Jaki kabel pozwoli mi polaczyc Xboxa z monitorem LCD, a jaki ze zwykłym telewizorem (nie LCD, tylko taki sprzed 6 lat xD) ? 6. No i już pytanie nie zwiazane z samym Xboxem. Czy juz wiadomo cos o Xbox 720 (o ile taka bedzie jego nazwa), bo glupio byloby kupic konsole jak niedlugo moglaby pojawic sie jej kolejna wersja :/ Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam!

Odpowiedzi: 3

musiałbyś mieć strasznego pecha ;) raczej to się nie zdarza, musiałbyś mieć pirata w napędzie żeby cię zbanowali, ale słyszałem że znaleźli nowy sposób na banowanie ;0 jeszcze nie wiem co to takiego ale może być związane z samym napędem, a nie grami ale nie polecam przerabiać ponieważ : -tracisz gwarancję (a jak wiadomo x360 to najbardziej awaryjna konsola na rynku ) -co za tym idzie na naprawę musisz wydać co najmniej 200 zł ( jak na nową grę) -gdy masz nieprzerobioną to wszystkie koszty wysyłki i naprawy pokrywa microsoft + dostajesz prezencik ( darmowy live gold przez 3 miechy) - Musisz wydać kasę jeszcze na dodatkowe chłodzenie do iksa żeby mieć mniejsze szanse przegrzania konsolki ja mam nieprzerobioną i jestem zadowolony ;)
Nefro
Dodano
30.09.2007 21:13:09
ja tez mam pytanie jezeli przerobie xboxa i bede przez siec grac na orginale to tez dostane bana? czy wykryja mi wtedy ze mam przerobiony naped?
pioter_93
Dodano
25.09.2007 17:58:55
ad. 1. No zdeczka głośno, szczególnie z grą w napędzie. Nie da się tego naprawić. ad2. Do odpalania kopii zapasowych/pirackich. Oczywiście tacisz przy takim zabiegu gwarancję i możesz dostać bana (patrz następny punkt). ad.3 Tak. Po odpaleniu pirackiej gry i połączeniu się z Xbox Live łapiesz bana. ad.4. Nie wiadomo, ale nie wczesniej niż 2008 rok. Zdrapki pochodzą z innych krajów. ad.5. do monitora podłączysz przez kabel VGA, a do zwyklego TV przez chinche dodawane w zestawie do X360 Premium lub Elite. ad.6. Nic nie wiadomo, ale bądź spokojny - X360 pociągnie jeszcze kilka ładnych lat (szacuje sie że nastepna generacja konsol pojawi się w 2010/2011), nic nie zapowiada jego śmierci a wręcz przeciwnie.
el ZAX
Dodano
10.09.2007 23:13:36
Feargus
Dodano:
08.09.2007 14:45:06
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1