Fdisk

Czy ktoś moźe w zrozumiały soposó powiedziec jak się posługiwać tym nowym Fdiskiem w XP? Przy instalowaniu załoźyłem jedna partycję i zostawiłem troche miejsca na druga partycje fat. Niestety syndrom szybkich palców zadziałał i nie skonfigórowałem tej drugiej partycji tylko zacząłem instalować XP jak teraz zrobic ta partycję ??

Odpowiedzi: 6

Prześlij mi ktoś FDISK`A z windy 98 na adres tomek_nower@poczta.onet.pl Dzękuje bardzo :P
Lezio111
Dodano
14.08.2002 15:50:59
taaaa zbor
zrobcie ludziki pmagicem hehe
galy wam wyjda na wierzch :lol:
pmagic jest goopi i czasami ZLE tworzy partycje
jak dla mnie to cos jest zwiazane z jego tlumaczeniem lba na chs itp
czasem robioa sie bledy w tablicy partycji
pozdroofka all
Stallion
Dodano
12.08.2002 00:04:52
Zróbcie partition magic–kiem partycje na swierzym dysku prosto z fabryki nigdy nie formatowanym to sie zdziwicie:)

A jesli chodzi o xp to partycje mozna stworzyc poleceniem diskpart z dysku cd z o po zalogowaniu sie do systemu przez konsole administracyjna

Jak juz stworzycie partycje to pozostaje ja sformatowac
Jak to ma byc ntfs to format x:/fs:ntfs
a jak fat 32 to format x:/fs:fat32

x – to litera tysku pokazana w ramce polecenia diskpart

dajecie polecenie exit
i znowu uruchamiacie instalke z cd inslatujac system przy wyborze partycji wybieracie wybieracie pozostaw bez zmian czy jakos tak
zbor
Dodano
09.08.2002 20:25:54
panel sterowania –> narzedzia administarcyjne –> zarzadzanie komputerm –> zarzadzanie dyskami tam mozesz tworzyc partycje
mrsit
Dodano
17.06.2002 10:59:51
:D popieram.ja rowniez polecam partition magic 7.0 najlepiej.wszystko ladnie,slicznie higienicznie :D :D :D i jak przejrzysto :lol:

>>pozdrownik<<
LOBO
Dodano
16.06.2002 17:38:59
po co fdisk? polecam Partition Magic 7.0 Full. mozna go sciagnac z kazaa (lite oczywiscie :D ). wypasny programik :D
pozdroofki
Eximius
Dodano
16.06.2002 01:49:30
Anonymous
Dodano:
04.01.2002 13:56:51
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1