Fallout I ! !!

Fallout 1

kupilem sobie ta gre, ( polskie wydanie ) apropos warto,
i na poczatku wyskakuje komunikat, ze nie odpali instalatora bo cos tam ! ze nie ta wersja windy !

Tu tryb zgodnosci DZIALA !!!!!

Jak juz uruchomisz gre ! to za drugim razem jak bedziesz chcial wejsc ! to powie ze musisz miec przynajmniej 10 mega aby grac ! :)

Tu sa dwa rozwiazania, albo skasowac pare mega !
nawet jak masz wolny gigabajt

albo uruchomic w trybie zgodnosci, uwaga dosc czesto sie zwiesza ! , ale w pierwotnej wersji tez sie zwieszal, mozna zainstalowac pacza ale niewiem czy to cos da ?!


Pozdrawiam Wszystkich fanów fallouta !

PS.

Nie pamietacie jak obejsc, źółte pole siłowe w bazie mutantów na 3 pietrze ! ? bylbym bardzo wdzieczny :)

Niedlugo bedzie Fallout 2 PL

Odpowiedzi: 4

Hey weirdo! :)

Ja widziałem fallout pl – całkiem , całkiem, ale parę drobnych buraczków jest. Ogólnie polecam.

Co do tego mojego fallout pl – to jest to wersja "nakładkowa" (same teksty i czcionki), a nie instalowana z płyty. U mnie działa pod XP bez rzadnego kombinowania (rzadne tam specjalne dostosowujące ustawienia – właściwie to nie wiem po co one komukolwiek – jeszcze w przypadku rzadnego programu mi nie pomogły :/), ale niestety od czasu do czasu program się psuje i

wyświetla bodajźe tylko 16 kolorów – czy wie ktoś moźe dlaczego?
Skorpion
Dodano
10.08.2002 02:29:27
Hey weirdo! :)

Ja widziałem fallout pl – całkiem , całkiem, ale parę drobnych buraczków jest. Ogólnie polecam.

Co do tego mojego fallout pl – to jest to wersja "nakładkowa" (same teksty i czcionki), a nie instalowana z płyty. U mnie działa pod XP bez rzadnego kombinowania (rzadne tam specjalne dostosowujące ustawienia – właściwie to nie wiem po co one komukolwiek – jeszcze w przypadku rzadnego programu mi nie pomogły :/), ale niestety od czasu do czasu program się psuje i

wyświetla bodajźe tylko 16 kolorów – czy wie ktoś moźe dlaczego?
Skorpion
Dodano
10.08.2002 02:29:27
Hey weirdo! :)

Ja widziałem fallout pl – całkiem , całkiem, ale parę drobnych buraczków jest. Ogólnie polecam.

Co do tego mojego fallout pl – to jest to wersja "nakładkowa" (same teksty i czcionki), a nie instalowana z płyty. U mnie działa pod XP bez rzadnego kombinowania (rzadne tam specjalne dostosowujące ustawienia – właściwie to nie wiem po co one komukolwiek – jeszcze w przypadku rzadnego programu mi nie pomogły :/), ale niestety od czasu do czasu program się psuje i

wyświetla bodajźe tylko 16 kolorów – czy wie ktoś moźe dlaczego?
Skorpion
Dodano
10.08.2002 02:29:27
Visa:
Nie pamietacie jak obejsc, źółte pole siłowe w bazie mutantów na 3 pietrze ! ? bylbym bardzo wdzieczny :)
uzyc repaira na nim :) – mozna tez podsadzic ladunek wybuchowy ale to raczej nieoplacalne

Visa:
Niedlugo bedzie Fallout 2 PL
nie widzialem polskiej wersji f1, ale wiem z doswiadczenia, ze angielska lepsza... tym bardziej w grze o takim klimacie i fabule [;

pzdr
weirdo
Dodano
12.06.2002 19:58:50
Visa
Dodano:
11.06.2002 03:52:32
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1