Explorer 7 - Blokada formantów ActiveX

Witam. Mam następujący problem. Przy otwarciu jedej z witryn pokazuje mi się komunikat o zablokowaniu instalowania formantu ActiveX. Wiem, że strona którą chce otworzyć jest bezpieczna. Nie jestem w stanie odblokować instalowania formantów ActiveX. Nawet po zmianie ustawień w opcjach internetowych, po zezwoleniu na instalowanie niepodpisanych formantów windows dalej nie zezwala na ich instalowanie. Muszę korzystać z tej strony a bez instalacji formantu nie jest to możliwe. Nie wiem jak rozwiązać ten problem i dlatego prosze o pomoc. Mam zainstalowany Windows XP Professional. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 5

Zainstalowałem Jave i wszystko działa. Nie wpadłbym na to. Dzieki Pozdrawiam
Koci
Dodano
27.07.2007 10:57:59
Masz zainstalowaną Jave?
detektor
Dodano
27.07.2007 03:58:20
Wlazłem na ta stronę i nie widzę aby jakis formant chciał sie instalować. Popatrz na zakładce Zabezpieczenia -> witryny zaufane -> poziom niestandardowy czy nie masz blokad porobionych na formanty ActiveX.
Żółty
Dodano
26.07.2007 19:11:48
Dodałem strone do zaufanych witryn i zmniejszyłem poziom bezpieczeństwa ale Windows jest daleju uparty i nie chce zaladowac formantu. Na innych komputerach, tez z Windowsem XP, moge otwierac te strone (www.cicind.org), tylko na komputerze w pracy nie moge, a niestety musze.
Koci
Dodano
26.07.2007 18:32:17
Spawdź czy po dodaniu tej strony do witryn zaufanych nie zainstaluje się.
Żółty
Dodano
26.07.2007 16:26:29
Koci
Dodano:
26.07.2007 16:20:38
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1