Exe Lock

Potrzebowałem softu, który by mi zabezpieczył plik EXE na hasło. Polecono mi Exe Lock, czyli to (screeny tam są): http://www.kakasoft.com/exelockinfo.htm Ta? Exe lock? A użyłem i co teraz? Teraz jak chcę uruchomić Operę to wyskakuje to: http://img715.imageshack.us/img715/3161/icoteraz.jpg Dobrze, że zrobiłem kopię oryginalnego pliku! I co Wasz Exe Lock robi, no? Czemu nie wyskakuje komunikat o podaniu hasła? Tylko błąd?

Odpowiedzi: 11

Demeter, na nim jest to samo co na Operze. Nie działa.
BUNCH
Dodano
10.02.2011 10:18:49
jest taki program do plików exe EXE Password Protector-co prawda płatny ale jest po załozeniu hasła mozna na innym kompie odczytać plik bez instalowania aplikacji tylko po podaniu hasła. pzdr.
demeter
Dodano
20.01.2011 19:42:51
To nie babol. Właśnie otrzymałem odpowiedź od samych twórców, że prawdopodobnie nic nie da się zrobić przez program Opera. Więc psów już na mnie Veers wieszać nie musisz. "Opera program may have self-protection check while running. So it donesn't work fine with the protection of EXELock. We have no idea about this sorry"
BUNCH
Dodano
28.12.2010 18:24:54
Ponieważ tak jak napisałem: trzeba mieć WIEDZĘ o PODSTAWACH zarządzania systemami Windows a nie Wiedzieć Jak Się Klika. Nigdzie też nie napisałem o "ustawianiu sobie hasła" - bo to nie tak działa. Słowa kluczowe ci podałem - więc wysil trochę szare komórki i klawiaturę. Bolesna prawda jest taka - że jak się nie nauczysz - to będą ci się nadal zdarzały takie babole jak z obsługą ExeLock ...
Veers
Dodano
28.12.2010 08:48:40
Tak, tylko że skoro istnieje prosta metoda na ustawienie sobie hasła, i to w systemie. Dodam tutaj, że nigdzie nie słyszałem o takiej metodzie i to na tysiącach forum; nikt nigdy nie napisał, że takie cuda da się zrobić w systemie, tylko zawsze tej metodzie towarzyszyła zewnętrzna aplikacja. Więc skoro Ty - Veers, mówisz, że się da to tylko proszę o napisanie jak to zrobić. To chyba nie jest wielki problem dla Ciebie, co? Ilekroć, gdziekolwiek i kiedykolwiek pytałem się o "hasło na plik" - zawsze odpowiedź była "program taki, sraki, owaki". Widocznie więc reszta ma mniejszą wiedzę niż Wy tutaj. Więc skoro znacie sposób by samym systemem sobie zrobić takie cacko, czemu mielibyście się nim ze mną nie podzielić w paru prostych krokach?
BUNCH
Dodano
27.12.2010 16:13:35
Bunch - w systemie jest taki bajer - nazywa się pomoc systemowa. W tejże pomocy - można znaleźć całe mnóstwo odnośników dotyczących założeń, zastosowań i możliwości dotyczących zarządzania czymś, co nazywa się Edytorem Założeń Systemowych. Korzystając z tego narzędzia, i znając PODSTAWY zarządzania uprawnieniami - można zrobić w Windowsie cuda na kiju. Zaś dla tych, którym PODSTAWY są obce - MS udostępnia coś o nazwie "Bezpieczeństwo Rodzinne" (bodajże w ramach pakietu Live). Tak czy inaczej - trzeba zacząć pracę od PODSTAW. Jeśli zaś nie miałeś czasu zapoznać się z dokumentacją programu który ci polecono (a z twojego posta to jasno wynika), do tego pracujesz na koncie z uprawnieniami administratora - to tłumaczenie ci co i jak - mija się z celem. Wypada się tylko cieszyć że sobie dodatkowo dysku nie zaszyfrowałeś .....
Veers
Dodano
26.12.2010 18:57:17
Nie rozumiem XanTypie wciąż. No skąd niby? A jeśli znasz jakieś rozwiązanie, METODĘ na założenie hasła na plik exe, która będzie działać. Proszę, zdradź mi ją.
BUNCH
Dodano
26.12.2010 17:02:17
Ale czemu tak mówisz? Na system nie narzekam. Czym uatrakcyjniam? Ja chcę mieć dostęp do tego pliku. A nie sobie go spakuje aby mi leżał na dysku. Chce mieć coś na hasło po prostu. Program. Przeglądarkę, cokolwiek innego. Nie mam żalu, skąd to podejrzenie?
BUNCH
Dodano
26.12.2010 04:56:39
  • XanTyp 26.12.2010 12:38:26

    [quote=BUNCH]Nie mam żalu, skąd to podejrzenie? [/quote]No fakt. No bo skąd...

Wiesz, [b]Bunch[/b], jak masz jakiś żal, to nakieruj go albo przemilcz. Biorąc pod uwagę problemy, jakie masz ze swoim systemem - nie dziwi mnie już nic. Dziwi mnie natomiast, że niezwykle udziwniasz i uatrakcyjniasz sobie życie jakimiś wynalazkami, zamiast pójść sprawdzonym sposobem, pakując wybrany plik i nadając mu hasło w Winrarze. Mógłbym ci sam doradzić jeszcze jakiś program do tego, ale jak masz wieszać na mnie psy, bo znów jakieś kwiatki z tego wynikną, to dziękuję uprzejmie za takie atrakcje.
XanTyp
Dodano
26.12.2010 00:00:44
A to już nieistotne kto polecał przecież, prawda? Wy w sensie użytkowników.
BUNCH
Dodano
25.12.2010 20:57:51
[quote=BUNCH]Polecono mi (...) I co Wasz Exe Lock robi, no?[/quote]Kto polecał? Jaki nasz? o.O
XanTyp
Dodano
25.12.2010 18:35:34
BUNCH
Dodano:
25.12.2010 18:15:29
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1