Excel - ukrywanie wierszy

Witam. Próbuję to jakoś wykombinować ale nie idzie mi. Czy można zrobić w excelu tak, żeby kliknięciem w dany wiersz ukrywały/odkrywały się konkretne wiersze? Na przykład: w wierszu pierwszym mam "Jan Kowalski", a w 10-ciu kolejnych wierszach jakieś dane dotyczące Kowalskiego. w wierszu dwunastym "Jerzy Nowak" a w 10-ciu kolejnych znów dane dot. Nowaka i dalej analogicznie. Czyli: wiersze 1-11 - Kowalski, wiersze 12-22 - Nowak itd. I teraz chcę zrobić tak, że po kliknięciu w wiersz pierwszy ukrywają się lub odkrywają wiersze 2-11 a klikając w wiersz 12, ukrywają/odkrywają się wiersze 13-22. Można coś takiego zrobić?

Odpowiedzi: 2

Dzięki Trebbor. Już sobie poradzę, tylko został jeden mały szczegół. Właściwie dam sobie radę bez tego ale chciałbym żeby wyglądało bardziej estetycznie. Tak jak na załączonym obrazku: [img]http://img574.imageshack.us/img574/3918/excel.jpg[/img] Można zrobić aby zaznaczone plusy były na wysokości odpowiednio wiersza 1 i 7? Jak zaznaczam wiersze wraz z nazwiskiem to nazwisko nie jest widoczne. EDIT: Znalazłem sposób - oddzieliłem nazwiska pustym wierszem. Dzięki wielkie Trebbor.
Xamil
Dodano
14.11.2010 19:46:15
Dla excela 2007 z użyj z menu Dane grupowanie. Można też makrem, ale zdaje się że w tym przypadku to armata.
Trebbor
Dodano
14.11.2010 19:30:56
Xamil
Dodano:
14.11.2010 19:11:31
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1