eScan 2003 Professional

Otrzymałem wczoraj do testowania od firmy MicroWorld Technologies Inc. program antywirusowy eScan 2003 Pro.
Po instalacji program jest w części podobny do:
1/Kaspersky Antivirus 4
2/AntiVirenKit 12 Pro
3/RAV 8 AV for Windows
Ustawienia są intuicyjne a zaznaczone przez producenta domyślne opcje są w zupełności wystarczające.
Program ma ciekawe wejście podczas instalacji,wyswietlając screen reklamowy z chóralną muzyką klasztorną.
Juź podczas instalacji pyta,czy przeskanowac system.
Pierwsze wraźenia są pozytywne,zajęte 25 MB,w miarę szybki skaner,mocny monitor.Natychmiast wykrył i naprawił para–wirusa Eicar Test,z czym NOD32 nie bardzo sobie radził.
Zachęcam was do testowania z : www.mwti.net/index.asp

:D

Odpowiedzi: 8

wirus:
tire:
:?


miałeś walniętą wersję NOD–a, u mnie wykrywał bez problemu i zabraniał dostępu, jeśli wykrył coś innego na dysku tez nie było problemu z usunięciem

i skąd pobrac wersję 30–dniową eScana :)


Program dostałem e–mailem od DAGMA PL.Od poczatku sprawiał kłopoty,a na końcu padł........... :!: I to je to.To se ne vrati :!: :evil:

Dot.:eScan2003 Professional > Powered by Kaspersky.Baza AVK 10.
tire
Dodano
04.09.2003 21:02:47
Hm,zapewne coś z tym NODem było nie tak. :!:
eScan 2003 Pro – Wersji 30 dniowej na download nie ma,ja mam ją z CD z updatami 30 days.
15 czy 14 dniowa – adres jw.
Jestem ciekaw twojej opinii :)
tire
Dodano
04.09.2003 18:34:19
tire:
Mimo włączonej opcji "zabroń dostępu i powiadom",NOD32 v.2 wyświetlał komunikat :"Program zindentyfikował infekcję ale nie mógł zabronić dostępu,gdyź infekcja juź zaistniała momentalnie..." mniej więcej tak.
Dziwię się bardzo,bo tenźe NOD32 wpuścił mi 1 wira oraz 1 trojana,czyli: Newlove.A oraz Trojan Downloader :W32/Swizzor.C.
I zidentyfikował je ale określał errror przy usuwaniu.Musiałem je wywalić antywirusem MkS_Vir 2003.
To tyle.Rozczarowałem się do NOD–a. :?


miałeś walniętą wersję NOD–a, u mnie wykrywał bez problemu i zabraniał dostępu, jeśli wykrył coś innego na dysku tez nie było problemu z usunięciem

i skąd pobrac wersję 30–dniową eScana :)
wirus
Dodano
04.09.2003 18:01:52
Wracając do eScan 2003 Pro.
Bardzo mocny antywirus,3 miejsce w testach av światowych.
Ma duźo opcji,m.inn.filtrację webstron,ostro walczy z wir.makro i zoo oraz poli.Pokazuje i nadzoruje wszystkie dane dot procesora,[CPU},aplikacji,RAM,sys.,itd.
Odwalił mi juź 2 przychodzące meile i powiadomił grzecznie.
4 dyskietki z najnowszymi i starszymi antywirami spokojnie i elegancko odrzucał i reagował.
Jak na razie,OKI.
Moja wersja jest 30–dniowa.Pod ww adresem macie wersję 14 dniową.
:D
tire
Dodano
04.09.2003 17:49:17
Mimo włączonej opcji "zabroń dostępu i powiadom",NOD32 v.2 wyświetlał komunikat :"Program zindentyfikował infekcję ale nie mógł zabronić dostępu,gdyź infekcja juź zaistniała momentalnie..." mniej więcej tak.
Dziwię się bardzo,bo tenźe NOD32 wpuścił mi 1 wira oraz 1 trojana,czyli: Newlove.A oraz Trojan Downloader :W32/Swizzor.C.
I zidentyfikował je ale określał errror przy usuwaniu.Musiałem je wywalić antywirusem MkS_Vir 2003.
To tyle.Rozczarowałem się do NOD–a. :?
tire
Dodano
04.09.2003 17:15:47
tire:
Otrzymałem wczoraj do testowania od firmy MicroWorld Technologies Inc. program antywirusowy eScan 2003 Pro.
Po instalacji program jest w części podobny do:
1/Kaspersky Antivirus 4
2/AntiVirenKit 12 Pro
3/RAV 8 AV for Windows
Ustawienia są intuicyjne a zaznaczone przez producenta domyślne opcje są w zupełności wystarczające.
Program ma ciekawe wejście podczas instalacji,wyswietlając screen reklamowy z chóralną muzyką klasztorną.
Juź podczas instalacji pyta,czy przeskanowac system.
Pierwsze wraźenia są pozytywne,zajęte 25 MB,w miarę szybki skaner,mocny monitor.Natychmiast wykrył i naprawił para–wirusa Eicar Test,z czym NOD32 nie bardzo sobie radził.
Zachęcam was do testowania z : www.mwti.net/index.asp

:D


co to znaczy źe nod sobie nie radził z eicarem ?? nie wykrywał czy nie chciał naprawić ??
wirus
Dodano
04.09.2003 00:14:20
neo340:
...zajęte 25 MB
ja zasysam, pisze źe ma 16,4 MB czemu??

Instalka nie musi mieć takiego samego rozmiaru co program po zainstalowaniu.
krecik
Dodano
04.09.2003 00:02:36
...zajęte 25 MB
ja zasysam, pisze źe ma 16,4 MB czemu??
neo340
Dodano
03.09.2003 23:11:28
tire
Dodano:
03.09.2003 19:27:51
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1