Ekspercie wróć!

Od czasu do czasu zaglądam sobie do działu Ekspert żeby poczytać co ciekawego w danym tygodniu napisała Pani Agnieszka we wstępie. Zawsze były to miłe i sycące słowa [i]vide[/i] Vista i Linux lub sto dni nowego rządu. Z nadzieją, i kawą, otworzyłem swoją Jedyną Słuszną Przeglądarkę i wpisałem adres. Po krótkiej chwili ujrzałem radosne zdjęcie Pani Agnieszki, co już poprawiło mi nastrój, a później wlepiłem gały w tekst. Niestety nadal jest o stu dniach rządu i o tym, że mamy prawie Irlandię. Czy ktoś może napisać, czy dział Ekspert będzie nadal tak mniodnie prowadzony? Czy Pani Agnieszka jest zdrowa, dobrze się czuje? A może tylko dała sobie chwilowy spokój żeby później zaskoczyć nas, czytelników, jakimś ostrym tekstem o, rzecznik praw dziecka lub o rozpadzie LiD'u? No to ja już nie przeszkadzam i z niecierpliwością czekam na powrót Eksperta i Pani Agnieszki.

Odpowiedzi: 20

Jesli ktos jest jest ciekaw, to moze zalozymy forum o logice? Chetnie poprowadze. PS. :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow:
Programmer
Dodano
13.05.2008 21:20:42
W sprawach wiary to ja taki dość .... sceptyczny jestem, ale może gdybyś te 1002x jakim młynkiem modlitewnym obrócił ( czy inne gusła w tym stylu odczyniał )- to jest rodzaj powtarzania - to i na jakowyś cud liczyć byś mógł ( w swej naiwnosci ).
Rebe
Dodano
24.04.2008 21:17:11
Ty mi tu Goebbelsem oczu nie mydl - mogę i 1002x powtórzyć bylebyś uwierzył ;)
gusioo
Dodano
24.04.2008 21:06:36
"Oj naiwny, naiwny, naiwny..." - jeżeli juz to nie "ze dwa", a z 998x - tzw. "Twierdzenie Goebbelsa" się kłania. Drobiazg związany z tym, że zwracasz się ku karawanie, w mej osobie przytomnej, z pzoycji .... ( sam se dospiewaj ), pominę byś - ach te diabelne asocjacje - ogona kulić nie musiał pierzchając sromem okryty.
Rebe
Dodano
24.04.2008 20:58:16
Dużo mi do Ciebie brakuje, Rebe, ale w crackaniu już jestem niezły - jeszcze ze dwa razy napiszę, żeś winny i w to uwierzysz ;) Coś jak "adin, dwa, tri, czyteri..." :D
gusioo
Dodano
24.04.2008 20:52:49
Rebe dałbyś spokój już itcore.pl bo gotowym jest uznać, że do kolejnego falstartu doszło z Twojej winy - boś crackał, podobnie z działem Ekspert i Panią Agnieszką - też crackałeś. Co do zamykania to faktycznie - otwarcie oznajmione było szumnym tematem (http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=157492), a i w samym dziale Pani Agnieszka "się promowała" natomiast zamknięcie przypominało pozamiatanie pod dywan z tą różnicą, że kurz spod dywanu się wydostaje, a zamknięcie działu nie podniosło żadnego większego alarmu (pacz Rebe jakie porównanie - prawie tak samo lekkie jak Twoje). Nawet sama Pani Agnieszka nie pożegnała się z wiernymi Czytelnikami - co można różnie odbierać.
gusioo
Dodano
24.04.2008 20:28:12
  • Rebe 24.04.2008 20:41:49

    [quote=gusioo]Rebe dałbyś spokój już itcore.pl bo gotowym jest uznać, że do kolejnego falstartu doszło z Twojej winy - boś crackał, podobnie z działem Ekspert i Panią Agnieszką - też crackałeś.[/quote] Coś w tym chyba jest, bo nie pierwszy mi tę sugestię dziś poddajesz. [quote=gusioo]Co do zamykania to faktycznie - otwarcie oznajmione było szumnym tematem (http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=157492), a i w samym dziale Pani Agnieszka "się promowała" natomiast zamknięcie przypominało pozamiatanie pod dywan z tą różnicą, że kurz spod dywanu się wydostaje, a zamknięcie działu nie podniosło żadnego większego alarmu (pacz Rebe jakie porównanie - prawie tak samo lekkie jak Twoje). Nawet sama Pani Agnieszka nie pożegnała się z wiernymi Czytelnikami - co można różnie odbierać.[/quote] Gdybyś chciał używać pararel lekuchnych jako moje to byś musiał dopisać, że ten kurz był z ołowiu - to raz. Dwa zaś -przestań smędzić i żale wylewać jakbyś raz pierwszy rekuzę dostał i za samotnika na randce robił - czas goi rany.

gusioo - pewnie poczytasz mi to - oczywiście całkowicie bezpodstawnie - za upierdliwość, ale w wypadku Działu Expert i jego Opiekunki nowe nowiny nie są pleonazmem,a zwykłym bełkotem. Jednak rozumiem Twój stan i usprawiedliwiam go przedmiotem Twej fascynacji oraz stanem Twego ducha na wieść przez Anathemę przekazaną. dobra pogadali. Anathema - kwestia formalna - wzorce MS się rozprzestrzeniają, huk przy otwarciu, a zamykanie po cichu? Merytorycznie zaś: Tak trudno poświęcić godzinę w tygodniu - to nie do Ciebie personalnie, ale do tej ekipy składającej się z ponad 50,a może i 199 pracowników - by wybrać pare tekstów ważkie kwestie omawiajacych, a potem sukcesywnie je umieszczać ? Do tego nie trzeba noblisty z dziedziny literatury, by do każdego napisał zdanie czy dwa wstępu ( Bogiem, a prawdą i ten wstę można sobie darować ). Wasza sprawa oczywiście tylko tyle, że żal ściska dupę/zwieracze ze smiechu puszczają* gdy sie zestawi informacje w sieci dostepne z tym czym cxp się jawi realnie. *niepotrzebne skreslić.
Rebe
Dodano
24.04.2008 20:18:59
Szkoda, wielka. Pani Agnieszka czasem bardzo ciekawe rzeczy pisała i myślałem, że jednak przeczytam jakieś nowe nowiny (zacny pleonazm mi wyszedł). Small Mike - tu masz link: http://www.centrumxp.pl/Expert/ tylko uważaj bo możesz się zakochać w Pani Agnieszce.
gusioo
Dodano
24.04.2008 19:57:53
Gdzie ten dzial expert? Agnieszko WRÓC!
Small Mike
Dodano
24.04.2008 19:57:44
[quote=gusioo]Czy ktoś może napisać, czy dział Ekspert będzie nadal tak mniodnie prowadzony? Czy Pani Agnieszka jest zdrowa, dobrze się czuje? A może tylko dała sobie chwilowy spokój żeby później zaskoczyć nas, czytelników, jakimś ostrym tekstem o, rzecznik praw dziecka lub o rozpadzie LiD'u?[/quote] Dział Expert został zamknięty ze względu na rezygnację Agnieszki, a bez niej Gusioo to nie będzie to samo ;-) Nie planujemy go dalej prowadzić.
Anathema
Dodano
24.04.2008 19:55:12
O konsekwencji, logice i nieuzasadnionym optymiźmie już było - skor nik mnie nie zrozumie to , co oczywiste, będzie to zbiór pełny i jedyny, do którego Ty - jak do marzenia o gwiazdce z nieba - w swej niedoskonałości "plagiatorskiej" nawet szna nie masz , w swym potencjalnym osiągnięciu, się zbliżyć. Ergo QOD. W sprawie moderatora zaś - jeżlei ośmieli sie zamknąć czy wyrezać temat to ... przyzna sie do własnych ułomności mentalnych, a co za tym idzie wystawi sobie swiadectwo potwierdzajace ew. podejrzenia o braku korelacji między ręką brzytwę dzierżącą, a umysłem miałkim.
Rebe
Dodano
24.04.2008 14:06:17
Kruca bomba - Rebe - pisz Ty po Polsku bo nikt Ci nie zrozumie i powstaną jakieś niepotrzebne kwasy. Na ten przykład zajrzy tu moderator i wytnie temat bo pomyśli, że wulgaryzmami operujesz. Odnośnie pluralis majestatis to my nie mamy z tym nic wspólnego ;)
gusioo
Dodano
24.04.2008 14:01:50
  • Żółty 24.04.2008 15:04:57

    [quote=gusioo]Kruca bomba - Rebe - pisz Ty po Polsku bo nikt Ci nie zrozumie i powstaną jakieś niepotrzebne kwasy. [/quote] Wstawić Rebemu linka do Kopalińskiego w podpisie ?? :mryellow:

Ty - Rebe - nie zaciemniaj sytuacji jakimiś zbiorami bo który Ci się nie domknie i całość się rozp..adnie. Zresztą niektóre zbiory mogą mieć jeden element wspólny. Oczywiście operujemy w zbiorach przeliczlnych?
gusioo
Dodano
24.04.2008 13:55:25
  • Rebe 24.04.2008 13:57:42

    [quote=gusioo]Oczywiście operujemy w zbiorach przeliczlnych?[/quote] Ani wiem, ani mam zamiar się dowiedzieć o czym mowa, ale z tym pluralis majestatis to już przeginasz. Nie dość, że epigon to jeszcze uzurpator.

Z logiką też cienko - te dwa zbiory nie są na pewno rozłączne ( można najwyżej rozważać na ile zależność w zakresie wspólności ich uczestników zachodzi ).
Rebe
Dodano
24.04.2008 13:50:16
Więcej wiary w ludzi - im dłużej z Tobą przebywam tym bardziej się do Ciebie upodabniam - patrzeć tylko jak zacznę pisać tak, że połowa ludzi mnie nie zrozumie, a druga połowa będzie pisała w stopce, że mnie lubi bo jestem cool :D
gusioo
Dodano
24.04.2008 13:48:17
Moja Pani od polskiego dawno na tamtym świecie jest.. Pewnie z kontekstem dałem ciała, ale przyznać musisz, że sam fakt znalezienia na półce Kopalińskiego to już niezły postęp jest w stosunku (nie myśl se) do miesięcy poprzednich. Spijam ze źródła wiedzy - pacz, nawet tak poetycko potrafię. Bedom ze mnie ludzie :P
gusioo
Dodano
24.04.2008 12:16:59
  • Rebe 24.04.2008 13:44:03

    [quote=gusioo] Bedom ze mnie ludzie :P[/quote] Mam dziś dzień walenia prawdą po oczach - "nieuzasadniony optymizm".

Kruca - Kopaliński Ci mało widac, bo jeszcze jakieś problemy z kontekstem występują - może Panią od polskiego poproś by Ci znaczenie całości zdania na jakieś proste frazy przełożyła. BTW - z konsekwencją też cienkawo w Twoich "adresach". Nie będę jednak taki i odpowiem : "Jedynie słuszne wzorce personalne i formalne".
Rebe
Dodano
24.04.2008 12:12:36
A kogo Ty, Rebe, tak naśladujesz? Bo to, że jesteś nietwórczy to już wiem ;)
gusioo
Dodano
24.04.2008 12:07:17
Taaaa..... - ażem od tej dumy popuchł. Nie siem teraz czy masz, w tekstach do mnie dołączać w podpisie "sługa i sodnóżek", czy tylko "epigon".
Rebe
Dodano
24.04.2008 12:04:44
Ale przyznasz, że Twoim stylem "zalatuje" - starałem się, abyś był dumny ze swojego Padawana ;)
gusioo
Dodano
24.04.2008 12:03:04
gusioo
Dodano:
24.04.2008 11:17:55
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2