Egzamin gimnazialny

siemka za 2 dni mam egzamin w szkole z części humanistycznej, a dzień później z matematyczno–przyrodniczej. Mam do was takie pytanie co najlepiej sobie powtórzyć do tych testów oraz co myślicie o małej ściądze ze wzorów? słyszałem od nauczycieli źe w ubiegłych 2–3 latach były trudne testy , więc czy jest moźliwość źe teraz będzie inaczej?

Odpowiedzi: 7

do części Humanistyczniej powtórz wzorce pisania wypracowań wszelakiego typu

Co do części mat–przyr to wzory.

na więcej nie starczy ci czasu
adik154
Dodano
24.04.2006 22:01:45
Rebe:
Lekcja dla gusia, który na laurach – w kręgu swych znajomych – spocząć nie zamierza(...)"Om Mani Padme Hum"(...)

Ty mnie, Rebe, lotosami nie strasz ;)

Ja na swoje egzaminy przygotowany przychodzę, zgodnie z repetitio est mater studiorum ;)

A to dla autora specjalnie: Nulla aetas ad discendum sera

Koniec lekcji
Anonymous
Dodano
24.04.2006 21:57:50
Lekcja dla gusia, który na laurach – w kręgu swych znajomych – spocząć nie zamierza:

GokuSSJ6:
... co najlepiej sobie powtórzyć .....


Mantrę jakąś. Dość popularna jest ta, która brzmi "Om Mani Padme Hum".

Dzięki temujest szansa, źe
GokuSSJ6:
do tych testów
Autor topicu osiągnie oświecenie.

Koniec lekcji ;)
Rebe
Dodano
24.04.2006 21:16:50
Lekcja dla gusia, który na laurach – w kręgu swych znajomych – spocząć nie zamierza:

GokuSSJ6:
... co najlepiej sobie powtórzyć .....


Mantrę jakąś. Dość popularna jest ta, która brzmi "Om Mani Padme Hum".

Dzięki temujest szansa, źe
GokuSSJ6:
do tych testów
Autor topicu osiągnie oświecenie.

Koniec lekcji ;)
Rebe
Dodano
24.04.2006 21:16:50
gieras:
co do egzaminu to uwazaj ze sciaganiem, bo np w moim roczniku (88), mielismy 4 grupy testow, o tym nie wiedzial nikt, nawet nauczyciele byli zdziwieni jak to wyszlo na jaw. W nastepnych rocznikach podobno juz tego nie bylo.

Wiedzieli :)
Zaleźnie od szkoły nauczyciele mówili lub nie.
Niestety duzo ludzi uznało to za podpuchę i stad wyniki rzedu 22 punktow za cały egzamin :wink:
maq123
Dodano
24.04.2006 21:06:04
co do egzaminu to uwazaj ze sciaganiem, bo np w moim roczniku (88), mielismy 4 grupy testow, o tym nie wiedzial nikt, nawet nauczyciele byli zdziwieni jak to wyszlo na jaw. W nastepnych rocznikach podobno juz tego nie bylo.
gieras
Dodano
24.04.2006 20:56:07
gusioo:
GokuSSJ6:
co najlepiej sobie powtórzyć do tych testów

Mnie mówili źeby wszystko powtarzać, ale to było dawno temu.

Jeśli chodziłeś do gimnazum, to raczej nie tak dawno. Chyba, źe masz na myśli to przedwojenne...:lol:
gusioo:

GokuSSJ6:
oraz co myślicie o małej ściądze ze wzorów?

A potem będzie – Rozwiąźcie mi zadanie z fizyki bo nie umię.

Nie oceniaj ludzi z góry. ;)
gusioo:

P.S dla moich fanów: I znowu nabiłem sobie posta.

true, true...

A źeby nie było źe ja sobie nabijam:
Uwaźam, źe nie nie ma juź potrzeby nauki 'tuź przed', bo to czasem potrafi dać odwrotny skutek. Ja się nie uczyłem, tstów nie robiłem i na 'luzaczku' zdałem i dostałem się do szkoły 1szego wyboru, a na liście przyjętych byłem 5ty.
Co do ściag – nie warto, bo i tak sie nie przydają.
Over
Dodano
24.04.2006 18:10:49
GokuSSJ6
Dodano:
24.04.2006 17:36:07
Komentarzy:
7
Strona 2 / 2