Eee Pc Series 4G (Password)

Witam, Spotkałem się z problemem który dotyczy zabezpieczenia hasłem mini notebooka firmy "Eee Pc series 4G" Po starcie Eee pc 4g widnieje napis Setup pod F2 zabezpieczony hasłem, drugi ekran to kombinacja shift + F10 Jest tam niewiele opcji, po tym jest okno logowania do systemu (prawdopodobnie Xandros też zabezpieczone hasłem. Stoje w punkcie 0, 2 godziny #-o szukałem pomocy aż dotarłem tutaj na No wiec tak w tym przypadku można skorzystać z : http://eeepc.technoburger.net/password-recovery [b]Eee Pc series 4G[/b] , Dokładnie podczas startu bierzemy się za : 1. Klawiszę F2 plus F9. 2. Wybieramy opcję drugą. (Perform Disk Scan) 3. Naciskamy klawisz "e" 4. Ciskamy strzałeczkami na linię drugą, po czym naciskamy "e" jeszcze raz. 5. Kasujemy część wpisu XANDROSSCAN=y do XANDROS dopisujemy BOOTDEBUG=y całość ma wyglądać tak : XANDROSBOOTDEBUG=y 6. Nastepnie "Enter" i "b" 7. Powinien się otworzyć konfigurator plików "BusyBox" 8. ([b]Ważne[/b] jest aby były odstępy "space" zauważalne poniżej. Wpisz: mount /dev/sda2 /mnt-user/ cd /mnt-user/home/user/ rm .AsusLauncher/requireLogin exit 9. Po tych czynnościach okienko logowania do systemu jest zdjęte. Huraaa :D 10. Hasła blokującego dostęp do biosu jeszczę nie zdjąłem, teraz mam dostęp do systemu prawdopodobnie bedzię dużo łatwiej :lol:

Odpowiedzi: 2

A nie mogłeś tak tego napisać? Edycja postów to prostszy czar od tego tutaj. Czuj się ostrzeżony za pogrywanie z regulaminem.
XanTyp
Dodano
02.05.2010 11:27:55
No wiec tak w tym przypadku można skorzystać z : http://eeepc.technoburger.net/password-recovery [b]Eee Pc series 4G[/b] , Dokładnie podczas startu bierzemy się za : 1. Klawiszę F2 plus F9. 2. Wybieramy opcję drugą. (Perform Disk Scan) 3. Naciskamy klawisz "e" 4. Ciskamy strzałeczkami na linię drugą, po czym naciskamy "e" jeszcze raz. 5. Kasujemy część wpisu XANDROSSCAN=y do XANDROS dopisujemy BOOTDEBUG=y całość ma wyglądać tak : XANDROSBOOTDEBUG=y 6. Nastepnie "Enter" i "b" 7. Powinien się otworzyć konfigurator plików "BusyBox" 8. ([b]Ważne[/b] jest aby były odstępy "space" zauważalne poniżej. Wpisz: mount /dev/sda2 /mnt-user/ cd /mnt-user/home/user/ rm .AsusLauncher/requireLogin exit 9. Po tych czynnościach okienko logowania do systemu jest zdjęte. Huraaa :D 10. Hasła blokującego dostęp do biosu jeszczę nie zdjąłem, teraz mam dostęp do systemu prawdopodobnie bedzię dużo łatwiej :lol:
AsPireX
Dodano
01.05.2010 19:45:27
AsPireX
Dodano:
01.05.2010 16:17:44
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1