EDIT Windows 8 problem z ponową instalacją

Witam, otóż w łeb się pukam dzisiaj cały dzień. Wiem, że nie tak powinienem zaczynać swój pierwszy post, ale polecono mi to forum, bo mówią, że jedno z najlepszych :D a więc zadomowie się tu na stałe. Ale do rzeczy. Któregoś pięknego dnia, miałem win xp i kupiłem aktualizacje do win8. Wszystko fajnie, mam klucz, NIE NAGRAŁEM PLIKU Z WIN8 ](*,) ](*,) ](*,) Wczoraj musiałem zrobić format no i zaczęły się schody.... Pomyślałem, że najpierw zainstaluje win xp i wykonam aktualizacje do win 8 przez..... tego asystenta co się akutalizowało do win8. No ale tam trzeba ponownie kupować win8. PYTANIE: Co mam teraz zrobić? Nie zapisałem windowsa8 na płycie jak mi go pobrało, mam tylko cdkeya. Czy mam teraz pobrać z internetu windowsa8 (wiadomo, że z tych linków co są w internecie) i wklepać swój oryginalny CD KEY? dzięki Wam wielkie za pomoc :rolleyes: EDIT: znalazłem na mailu coś takiego (przyszedł w dniu zakupu aktualizacji) "To Twoje potwierdzenie zakupu — wydrukuj je lub zapisz jego kopię. Jeśli chcesz pobrać system Windows, zanotuj sobie nowy klucz produktu i wprowadź go tutaj." No i ściągnąłem to, wpisuje swój klucz ale ciągle nie może nawiążać połączenia z internetem i każe próbować ponownie :neutral:

Odpowiedzi: 1

Hej [url=http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/upgrade-product-key-only]Znalazlem taka strone[/url]wychodzi na to ze nie musisz kupowac jeszcze raz windowsa8, nigdy tego nie robilem gdyz zakupilem komputer juz z win8 ;) ale wydaje mi sie ze o to ci chodzi :) Pozdrawiam :) mam nadzieje ze sie przydalem do czegos ;)
galax28
Dodano
05.02.2013 11:04:00
perzynator
Dodano:
03.02.2013 15:05:31
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1