Dźwięk z Xboxa ?


Witam
To znowu ja i moje pytanka Smile(wiem męczę trochę nimi) ale jestem kompletnie zielony w tych sprawach.

Do Xboxa Premium jest dodana słuchawka (piękniutka) ma inne wiście niż tradycyjne słuchawki komputerowe (widziałem że jest do kupienia specjalna przejściówka)

A czy to będzie działało że będę miał dźwięk z gry ? bo innego wyjścia raczej mieć nie mogę bo musze X podłączyć pod monitora w nim nie mam głośników

Z góry dzięki i pozdrawiam
GoTeN.


Odpowiedzi: 1

Słuchawkę podłączasz wyłącznie do pada ale to już pewnie wiesz ( ja nic niewiem o żadnych przejściówkach, zresztą co to za słuchawki do dźwiękuów z gry się nie nadają).

Co do dźwięku to w słuchawce wyłącznie usłyszysz dźwięki mówiących między sobą i grających z Tobą on-line użytkowników!

Oczywiście sam możesz również mówić po przesunięciu w prawo włącznika mikrofonu!

Pzdr

kubecki1
Dodano
16.01.2007 10:46:35
  • GoTeN 16.01.2007 11:33:32

    Czyli nie ma żadnej możliwości abym mógł sobie podłączyć słuchawki pod X i żebym miał dźwięk z gry ? :/ <BR><BR>A i jeszcze jedno pytanko mam pada pod PC-USB manty Dragona czy będzie on działał pod X ?<BR><BR><BR>

  • kubecki1 16.01.2007 12:48:12

    <P>Moim zdaniem nie ale poczekaj jeszcze na inne posty bo bardzo możliwe, że się mylę- nigdy nie interesowałem się dźwiękiem przez słuchawki. Wydaje mi się, że aby go mieć trzeba podłączyć słuchawki nie do xboxa ale do urządzenia audio, do którego on jest podłączony np: amplituner.</P> <P>Ale tak jak mówię może niech mądrzejsi się wypowiedzą.</P> <P>Co do innych padów to niemam zdania bo nigdy nie próbowałem.</P>

  • SpideyPL 16.01.2007 14:24:48

    Nie usłyszysz dziwięku z gry w headsecie, to urządzenie jest przeznaczone jedynie do komunikacji między graczami.<BR /><BR />Nie podłączysz zwykłego pada pecetowego usb do x360, musisz kupić specjalny pad do xboxa360.<BR />

GoTeN
Dodano:
15.01.2007 18:26:12
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1