Dźwięk w IBM ThinkCentre

Potrzebuję pomocy a dokładnie sterowników dźwięku dla IBM ThinkCentre S50 (typ 8429). Przeszukałem Google tyle ile mogłem lecz nic nie znalazłem co by działało. Na oficjalnej stronie IBM/Lenovo znalazłem poprawne sterowniki dla Intel Extreme. Nazwa karty dźwiękowej (wyrzucona przez Everesta): Analog Devices AD1981B(L) @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże czyli poda adres lub jakąś wskazówkę bo większość gier i programów nie idzie bez dźwięku. Pozdrawiam, aso. PS. Posiadam Windows 98 z zainstalowanym nieoficjalnym SP.

Odpowiedzi: 3

Błagam pomóżcie mi nic nie mogę znaleść na googlach :/
aso
Dodano
23.01.2009 15:35:18
Jak wchodze na strone IBM to faktycznie, dają sterowniki ale... do jakiejś karty SoundMAX. A ja mam tą co napisałem w poprzednim poście. A sprawdzić nie mogę czy ta firma daje sterowniki do 98 bo nawet ich strony nie udało mi się znaleść. A swoją drogą 95% sterowników z XP u mnie chodzi. Wcześniej miałem zainstalowane sterowniki SoundMAX ale się skumałem że to nie jest moja karta więc je usunąłem i gdy szukam nowego sprzętu lub odświeżam listę w managerze urządzeń to znajduje "PCI Multimedia Audio Device" i prosi o sterowniki których nie mam. PS. To jest desktop, nie laptop.
aso
Dodano
29.12.2008 14:30:01
A producent oficjalnie wspiera Windows 98 na Twoim laptopie?
Razorek
Dodano
26.12.2008 15:08:16
aso
Dodano:
26.12.2008 15:00:45
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1